IMG 7698

Різдвяно-новорічні дні для всіх – початок чогось нового, надзвичайного та світлого. Це ще одна можливість розпочати щось забуте або зовсім нове. Так сталось для багатьох відповідальних за підліткове служіння в Рівненському регіоні.           

З 19 по 21 січня 2018 року у с. Залісся Здолбунівського району відбувся зимовий підлітковий табір за участю церков Колоденки, Шпанова, Дюксина, В. Омеляної та Олександрії.           

Дні кропіткої підготовки, підбір команди, теми та програми табору, вибір спікерів - і ось 76 підлітків, 16 членів команди, 7 музикантів зустріли ранок 19 січня у с. Залісся.           

Звичайно, багато хто побачив одне одного вперше, але це не завадило відчути теплу, дружню атмосферу буквально з перших хвилин знайомства. Протягом цих днів ми разом із підлітками роздумували, у чому все ж таки сенс нашого життя, як побудувати стосунки у Церкві, суспільстві, з батьками, однолітками, друзями, та пояснити, що всі ми грішні і потребуємо присутності Бога в нашому житті, зробивши свідомий вибір – жити і служити Ісусу Христу.           

Олександр Ярмушко, Володимир та Оксана Бричуки, Павло Матвійчук – саме ці посвячені Богу люди допомогли пояснити та донести ці незмінні істини до юних сердець, які саме починають самостійно приймати рішення, що найчастіше формують їхнє подальше життя. Окрім дослідження важливих життєвих питань, підлітки мали час покататися на санчатах, пограти в табірні ігри, провести час за чашкою чаю у спілкуванні.          

  Ці три благословенні і надзвичайні дні пролетіли на одному подиху, тож роз’їжджалися всі не просто знайомими і друзями, а справжньою сім’єю. Усі відчували теплу родинну атмосферу, турботу і любов тих, хто працював разом протягом цих днів, і у всіх на устах було лише одне запитання: “Коли ми зустрінемося знову?” Кожен з учасників команди ще раз переконався, що “тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре”.           

   Людмила Сад