Image 4

“Павло, апостол Ісуса Христа, за повелінням Бога, нашого Спасителя і Ісуса Христа, нашої надії, — до Тимофія, правдивого сина у вірі: ласка, милосердя, мир від Бога, [нашого] Батька, і нашого Господа Ісуса Христа!” - Так починається лист Павла до Тимофія. А чи є в нашій області такі Пало та Тимофій?           

В стінах Рівненського Біблійного Інституту продовжилося навчання для молодих лідерів. Виконуючи звернення Павла, команда Біблійного Інституту передавала знання та досвід вірним людям, що спроможні навчити інших.             

Роблячи цього року великий акцент на євангелизмі, брати Давидюк Юрій та Басараба Богдан проводили разом курс: "Єванеглизм.Учнівство" та ділилися принципами євангелизму через життя та спілкування, а саме: молитися за друзів поіменно запросити додому на спілкування та читання Біблії, на тижні послужити людині. Ми мали можливість аналізувати свої відносини з невідродженими людьми та думали як покращити їх. Також обговорювали питання того, що точки дотику з невідродженими людьми потрібно шукати.           

Завершення дня провели в спілкуванні на тему “Як жити в свободі від різноманітних залежностей".            

Другий день, як і кожен день, починається зі спілкування з Богом. А продовжився обговренням нашої вірності. Маючи ціль оцінити себе, ми вчилися в Ісуса Христа бути вірними. Дивлячись на те, що Христос довів справу спасіння людства до кінця, можемо бачити вимогу.            

Далі брати заповнили анкети, щоб оцінити свою служіння в церкві та за межами. Також планували молодіжне життя, було обговорено, як можна залучатися та залучати нашу молодь у служінні міста Рівного та Рівненської області. 

На запитання до братів “Що ви взяли для себе з зустрічі?” відповіли наступне:           

“З зустрічі взяв для себе декілька істин і зробив висновки: жити заради інших - тобто вкладати себе свій час та ресурси в людей, які навколо мене; говорити собі “ні” - щоб досягти більшого потрібно себе в певних речах обмежувати!" Павло            

“Я зрозумів  що замало думав про людей які незнають Бога, мало їм свідчив і мало молився за них. Буду виправлятися." Микола

"Це була хороша можливість оцінити своє ставлення до інших людей, а також своє християнське (євангелізаційне) життя і внести корективи до нього. Мені потрібно завжди пам'ятати хто я є і що мені потрібно робити.” Роман