DSC 0207

 

Близько 80 братів та сестер, керівників дитячого служіння та вчителів недільних шкіл зібрались 17 лютого 2018 року в Домі молитви с. Велика Омеляна на регіональну конференцію дитячих служителів. Об’єднані спільною ціллю та покликанням, учасники конференції розпочали зустріч з поклоніння та прославлення великого Бога.

 

         Зі словами настанови до присутніх звернувся директор Недільної школи Першої Рівненської Церкви Андрій Бражник. Звертаючи увагу на притчу про таланти він наголосив: “Бог кожному з нас дав різні таланти та можливості. Ми відповідальні в тому, щоб їх ефективно використовувати, зростаючи в пізнанні нашого Господа.

 

         Інтерактивним методом учасники зустрічі дали відповідь на питання: яким все ж таки має бути біблійний урок?! Підбиваючи підсумок, Ольга Мирончук акцентувала увагу на тому, що передаючи дітям вічні істини ми повинні це робити на доступній та зрозумілій дітям мові.

 

         Крім цього, дитячі служителі мали змогу відвідати майстер-класи, розвиваючи свої навики для ефективного проголошення Євангелії.

 

         Обмін досвідом, спільні молитви, приємна та тепла атмосфера об’єднали дитячих служителів Рівненського, Гощанського та Корецького районів і дали напрямок для подальшого розвитку дитячо-підліткового служіння в регіоні.

Леся Яцкова