IMG 3423

24 лютого 2018 року відбулася конференція для сестер, на яку приїхало більше, ніж 80 сестер Здолбунівсько-Острозького регіону.Сестри разом роздумували над темою: «Єднання поколінь».

З вітальним словом до сестер звернувся Бричук Тарас Олексійович, пастор церкви «Гефсиманія» у Здолбунові. Він нагадав про те, що незалежно від віку, кожен має свої певні обов’язки, привівши у приклад таких жінок як Рут і Естер – для молодих сестер. Ці жінки відзначалися надзвичайно покірним і слухняним серцем. Молоді мають поважати старших і прислухатися до їх порад. Старшому ж поколінню, на основі Писання, заохотив давати поради у дусі лагідності та з великою любов’ю, як це робив Павло до Тимофія. Отож, молоді мають набувати мудрість, а старші проявляти милість.

Уся конференція проходила у дусі радості, сестри ділилися поезіями, піснями та свідченнями, що підбадьорювали слухачів.

Сестри Обласного комітету Світлана Седикіна, Тамара Новосад, Таіса Воронюк та Ірина Доброчинська по черзі розкривали тему з різних аспектів. Вони нагадали для сестер, що без любові ми не можемо мати справжньої єдності. Без особистих стосунків з Христом ми не можемо показати іншим любов, бо Христос і є джерелом істинної любові. Адже поєднатися можна лише у тому випадку, коли фундамент міцний. Світ побачить в нас Христа тоді, коли ми матимемо любов між собою (Івана 13:35).

Таїса Воронюк поділилася особистим прикладом єдності і непохитного посвячення. Зауважила те, що є дуже важливо, коли різні покоління у церкві мають між собою взаємодію, спілкування, зустрічі. Так вони можуть обмінюватися досвідом, напоумляти одне одного, іноді докоряти (до Колосян 3:16). І згадала надзвичайно важливу біблійну пораду: випереджуйте одне одного у пошані, тобто служінні (до Римлян 12:10). Також сестра звернула увагу на те, що дуже важливо мати у своїм житті духовну маму (наставницю), що є особливо актуальним для молодих сестер. Також важливо правильно застосовувати поради, які дають нам старші сестри.

На завершення роздумами поділилася Ірина Доброчинська. Сестра зауважила, що не можна навчити того, чого немає у твоєму власному серці. Мати терпіння до ближніх – це велика і складна праця, але ж і яке то велике надбання. Без молитви ми мало на що здатні. Мати особисті стосунки з Богом без молитви неможливо.Адже це дуже важливо - мати у церкві єдність між поколіннями, розуміння, прийняття, терпіння, нелицемірну любов, живу віру, єдність духу.Після закінчення головної частини конференції, сестри залишилися на спілкування і частування. Прославили Бога Псалмами, просячи у Господа мудрості і сили, втілити почуті істини у життя. 

уривок пісні

відео 2

відео 3

відео 4

відео 5

 

Наталія Остапчук,

церква ЄХБ «Гефсиманія»м. Здообунів