image 0 02 04 0738b556e398fdc4ee71cc50ed5dc27a77344a50d0570afa191b93d8e16e23c5 V

Мабуть найважливішою частиною зібрань віруючих людей є проповідь Євангелії. Так, саме Євангелії. Не власного досвіду, думок, переживань, хоч і це важливо. Слово Боже має силу змінювати життя, відновлювати зруйноване і піднімати занедбане. Воно мотивує до зростанння, докоряє про те, що давно звиклося і просвітлює очі для продовження шляху християнина.  Тому важливо не просто перебувати у Слові, а й навчитися передавати його ясно, компетентно і в силі Духа Святого.

Саме таке навчання мали брати церков Рівненщини, які приїхали у на базу "Волошки" 15-17 лютого 2018 року. Протягом цього часу молоді і старші брати, проповідники-початківці та пастори крок за кроком вивчали книгу Неємії, щоб зрозуміти самому, що Бог хотів передати у ній, а потім і передати своїм церквам. 

Навчання складалося з кількох частин:

1. Загальна інформація стосовно побудови проповіді, гомілетичні аспекти експозиційної проповіді.

2. Обговорення у малих групах тексту Писання.

3. Практичний приклад проповіді за книгою Неємії.

У всьому цьому активним помічниками, надхненниками були двоє пасторів і з Каліфорнії Род Філіпс та ДжейДі Батіста. Вони переживають за чистоту передачі Євангелії та вчать цьому братів у багатьох країнах світу. Постійне повернення до Слова у їхніх розповідях - вражає, бажання розуміти текст - захоплює.  Слава Богу за можливість вчитися бути вірним проповідником Божої істини.