28500624 546007339119931 169041769 o

   Нещодавно у місті Радивилові відбулося дитяче свято, на яке були запрошені діти зі всього району. Це був гарний час, щоб сіяти Слово Боже, адже понад вісімдесят зовсім юних людей заповнили приміщення помісної церкви, приїхавши із таких сіл, як Крупець, Дружба, Башарівка, а також з міста Броди.

Приміщення було гарно оформлене декором та тематичною фотозоною, аби маленькі гості почували себе затишно, проте найкращою прикрасою свята були їхні посмішки.

Спілкування розпочалося із вітального вірша та молитви, після чого усі дружно прославляли Бога дзвінкими голосами. Згодом усі присутні спостерігали невеличку інсценівку, яка розкривала Особистість Ісуса Христа як найкращого Друга для кожної людини. Також для діток було проведено кілька цікавих конкурсів, де кожен із них зміг виявити активність, виграти призи, отримати масу позитивних емоцій та весело провести час.

Опісля всі присутні були поділені на сім груп за кольорами, які вони отримали при вході зі смаколиком. Понад півгодини дітки разом зі своїм наставником  подорожували сторінками Біблії, щоб дізнатися біографію Ісуса та всі дивовижні події, які були пов’язані з Христом. Чимало дивовижних фактів допомогли дітям самостійно охарактеризувати Ісуса як важливу Особистість в історії людства, щоб зрозуміти Його особливу місію – спасти світ (Івана 12:46-47). Також діти вивчили напам’ять центральний вірш організованого свята - Івана 1:12.

Метою спілкування в групах було донести до кожного, що Ісус любить усіх людей, і Він це довів, живши на землі понад дві тисячі років тому, коли помер і воскрес, взявши гріх кожного.

Коли усі знову зібралися разом, то почули чудову проповідь пастора Андрія Романюка, який розповів про дивовижні можливості Ісуса нагодувати тисячі людей та вмінням ходити по воді (див. Матвія 4:13-21; Марка 4:35-41).

На завершення усі присутні помолилися та були запрошенні на смачну гостину, щоб продовжити спілкування з горнятком чаю, смакуючи бутербродами.

Це був справді гарний день, наповнений Божими благословеннями, щоб послужити для нашого майбутнього покоління, показавши їм любов нашого Спасителя Ісуса Христа.

Митрога Наталія