IMG 0978

4 березня 2018 року в Домі Молитви Церкви ЄХБ м.Костополя пройшло регіональне молодіжне зібрання. Близько 300 молодих людей  з 15 різних Церков Північного регіону зібралися разом, щоб прославити Бога, повчитися від Слова Божого й помолитися разом.

Спікерами на конференції були хороші брати пастори – Тарас Яремчук (пастор церкви "Надія" м. Рівне) та Роман Кравчук, який є Всеукраїнським керівником молоді. Вони активно заохочували молодих людей любити Христа від усього серця й вчитися любити ближніх, як Христос полюбив нас…  

Тарас Яремчук взяв за основу текст «Христос – Дорога, Правда і Життя»» - Ів. 14:1-6.

Учні не розуміли Христа у багатьох Його промовах. Хома запитав, куди Він іде і як туди іти. І Христос дав розгорнуту відповідь на це. Ми є домашніми для Бога - Еф. 2:19. Я - Дорога! В різних людей є різні уявлення про те, як дійти до Бога. Але Христос є єдиною Дорогою до Бога. Він прийшов зверху, щоб показати нам шлях вверх. Коли ми не знаємо дороги, ми включаємо навігатор GPS, він нас може вести не завжди логічно, але зазвичай виводить нас до наміченої цілі. Бог може вести нас різними шляхами, можливо, не завжди зрозумілими й приємними для нас, але ми маємо довіряти Йому. Я - Правда! Істина завжди одна. Ів. 1:14 - Христос повний правди, Ів. 18:37-38, також Христос говорив, що Він є істина виноградна лоза, Христос багато говорив про те, що Він є істина. Ам. 7:7 - У Божій руці є висок. Христос є Істинна. Я - Життя! Бут. 2:7 - коли Бог створив Адама, Він вдихнув у Нього дихання життя. Чи живемо ми Ним? Чи переживаємо ми про Його справу? Якщо я не живу Ним - я просто бездиханна скульптура. До Отця можна прийти тільки через Сина, а Він є Дорога, Правда і Життя.  

Роман Кравчук - «Правильні взаємовідносини». Що зробило успішних людей успішними? 15% - фахівець своєї справи, 85% - вміння будувати відносини. Еф. 4:25-32 - 7 ознак правильних стосунків між християнами.

Чесність по відношенню один до одного. Так багато неправди закрадається в наше життя. Ми маємо бути чесними. Швидке признання свого гніву і його сповідання. Чим наповнене серце, те говорять й уста. Ми найправдивіші - коли ми під тиском. Не нападайте на людину - нападайте на проблему. Задовольняйте потреби інших, а не свої. Якщо ми щось позичили і не вернули, значить ми вкрали. Вживайте слова, які будують і підбадьорюють. Не обговорюйте людей, не судіть, не осуджуйте їх за своїми столами. Наша поведінка залежить від життя в Дусі. Найкраще наше християнство - це християнство вдома. Не зберігайте в собі негативних почуттів. Тому що вони колись та й вибухнуть.558 Спішіть прощати один одного. Той, хто цінує відносинами просить прощення першим.Коли ми виконаємо ці принципи, ми зможемо збудувати чисті й правильні взаємовідносини. 

.be">відеозапис