IMG 0516

ІХ конференція церковних бібліотекарів Західної України 23-24 лютого 2018 р. відбулася ІХ конференція церковних бібліотекарів Західної України, яка зібрала понад 40 учасників із євангельсько-баптистських громад.

Присутні обговорили проблеми сучасних церковних книгозбірень та способи їх вирішення. Новий погляд на християнську бібліотеку як майданчик для передачі знань і служіння іншим розвинула у своїй доповіді  провідний бібліотекар Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Ольга Підлужна.

Досвідом створення та роботи пересувних бібліотек, а також перспективами розвитку такого методу поділився пастор церкви «Дім Євангелія» Віктор Давидюк.

Від одного з перших рівненських євангельських друкарів Миколи Дятлика учасники конференції довідалися про особливості підпільного книгодрукування у радянський час, а також стали свідками демонстрації шовкотрафаретного друку на саморобному верстаті.

Історик Ліна Бородинська розповіла про відомого євангельського мислителя, письменника та релігійного діяча Володимира Марцинковського, його внесок у розвиток протестантського вчення серед українців.

Бібліотекарі мали можливість ознайомитися з новинками християнського книговидання, поповнити особисті і церковні книгозбірні подарунками від організації «Книжкове служіння» та видавництва «Смірна», а також придбати книги у виїзній книгарні.