1

28 травня 2018 року  у мальовничому куточку Рівненщини, у селі Козлин відбувся підлітковий виїзд Рівненського регіону. Близько 200 людей з церков Олександрії, Шпанова, Оржева, Дюксина, Колоденки, Городка, Русивеля, Гощі, Ставок та Омеляни мали змогу побути на цьому заході, насолодитися спілкуванням, прекрасними краєвидами, натхненним прославленням із співочою групою з церви с. Колоденка, пороздумувати над Словом Божим, пограти в ігри та знайти нових друзів.

Захід розпочався о 10 годині ранку і продовжувався до пізнього вечора. Настрій на цілий день створило ранкове прославлення, коли десяткам молодих голосів акомпанували не тільки музичні інструменти, а сама природа, ніби приєдналася до чудового хору, приносячи хвалу своєму Творцеві. Потім юнаки та дівчата зіграли у мегашвидку та цікаву гру, де могли ближче познайомитися, дізнатися більше про членів своєї команди, про їх цілі, мрії та плани. Ну і звичайно після такого активного відпочинку всіх чекав смачнющий обід. Прославлення великого Бога спортивні змагання, квест, спілкування біля вогнища – зробили цей день незабутнім.

 На вечірньому спілкуванні  Андрій Бражник поділився із підлітками Словом через мальовану проповідь. На основі чуда про нагодування 5000 чоловік та втихомирення бурі на морі ще раз наголосив про важливість прийняття доленосного рішення у житті, не відкладаючи його на потім. Слова Петра «Господи, спаси мене» та відповідь Ісуса «Прийди» дзвінко пролунало до кожного серця. 

Коли у підлітків запитали про враження, були різні відповіді, але всі уточнювали одну деталь – була неймовірна атмосфера. Атмосфера любові, прийняття та розуміння. Дякуємо нашому Небесному Татусеві, що дарує нам Свою милість і благодать, наповнює серця миром, любов'ю, дає сили і бажання служити, що на кожному етапі організації та проведення цього заходу бачили велику Божу руку благословіння!

"Я благословлятиму Господа кожного часу, хвала Йому завсіди в устах моїх! Душа моя буде хвалитися Господом, і нехай звселяться! Зо мною звеличуйте Господа, і підносьте Ім'я Його разом! Пс.33:2-4