IMG 3553

31 травня 2018 року відбулась остання перед літом нарада керівників відділів з братами Обласного Обєднання. Коротко перед молитвою Словом Божим поділився Олег Нисинець. Він навів деякі порівняння, які допомагають більше зрозуміти роль і завдання Церкви Христа тут на землі.

1) Церква - це лікарня для хворих, а не готель для віруючих. Світло потрібне там, де темрява, сіль там, де треба зберегти щось від розкладання. Церкву продовжує будувати Христос, хоч і "матеріал" недосконалий.  

2) Церква має бути рятувальним човном в розбурханому морі гріха. 

3) Церква - це школа Христа. Ми, Його учні, постійно маємо вчитися і навчати інших зберігати Його заповіді і бути смиренними. 

Всі керівники вдділів поділились тим, що відбулось в минулому місяці, і які плани служіння склали на літній період.

Молились і просили Божого керівництва і благословення, дякували за щоденну поміч і силу. Ми, як одна команда, як інструменти в руках Всемогутнього Бога, з готовністю і посвятою віддали себе на працю на Його ниві. Вся наша надія на Нього.

Постійно потребуємо Вашої молитвоної підтримки.  

Служіння благовістя:  Моліться за бажання та готовність членів церков долучатись до служіння Наметової Місії в 8-ми населених пунктах області влітку. Служіння організації нових церков: Прохання Моліться за сусідні населені пункти, там де ще немає Церкви, щоб Бог вислав туди працівників на Свою ниву. Особливо моліться за служіння в м. Корець, м. Володимирець, с. Уїздці, с. Любомирка, с. Забороль с. Моквин Березнівського району, с. Хотинь, Рівненського району, с. Тараканів, с. Посягва. Моліться за нові церкви, які почали служіння в м. Рівне, в районах Північному, і Щасливому. Моліться за проведення наметових євангелізацій протягом літа в Рівненській області: за організацію, і за захист.

Сестринське служіння: Подяка за проведені регіональні сестринські зустрічі. Моліться за підготовку і проведення літнього табору для сестер. Сестринське навчання: Молитись за створення нової лідерської групи, за сестринське навчання в області і нових сестер, щоб вели групи.

Дитяче служіння: Подяка Богові за кожного дитячого служителя, за дітей Недільних шкіл, клубів. Моліться про підготовку і проведення літніх таборів, щоб Бог благословив необхідним.

Сімейне служіння:  Подяка за всі сімейні групи, вечори, виїзди. Моліться за розширення служіння для сімей в церквах, щоб сім′ї духовно зміцнялись, за створення християнських сімей.

Служіння навчання:

Біблійний Інститут 1. Щоб служителі БІ вже планували групи, які будуть у них в церквах з вересня. 2. За мудре планування ключових зустрічей БІ на рівні районів та обласних зустрічей. 3. За фінансування служіння БІ у новому навчальному році.

Біблійний Коледж: Помоліться за фінансову допомогу для коледжу, за новий набір 2018-2020рр. Подяка за студентів, які закінчили навчання і служать в помісних церквах.

Молодіжне служіння: Подяка Богові за молодих людей, які жертовно і посвячено служать Богові. Моліться за керівника відділу, сім′ї (дітей, дружин) молодіжних служителів, за заходи, які заплановані для молоді цього літа.

Інформаційне служіння: Подяка Богові за всіх працівників журналу «Свічник». Моліться, щоб Бог використовував журнал для духовного збудування читачів. За Боже керівництво у подальшому служінні «Свічника» і нового відповідального.

Музично-хорове служіння: Прохання молитись за нових людей в музичному служінні. Подяка за всіх регентів, хористів, групи прославлення.

ООЦ ЄХБ: моліться за всіх служителів області.