IMG 1406

 26 травня 2018 року в приміщенні рівненської церкви «Відродження»  відбулося святкове зібрання з нагоди завершення дворічного циклу навчання в Рівненському регіональному біблійному коледжі та вручення дипломів понад сімдесятьом випускникам різних факультетів. Розділити радість студентів прийшли не лише родичі та друзі, але й пастори церков. Попри офіційний статус події, відчувалася атмосфера відкритості, довіри та простоти. 

Розпочав урочисте зібрання вітальним словом директор РіРБК Олег Нисинець, який привітав присутніх та зазначив, що два роки навчання, які минули, стали для студентів роками випробування їхньої посвяти, віри і відповідальності перед Богом, церквою та самими собою. Він запросив усіх присутніх до молитви, після якої всі разом заспівали гімн біблійного коледжу «Ісусове святе Ім’я».

Продовжив служіння заступник обласного пресвітера, пастор церкви с. Омеляна Володимир Доброчинський. У своїх спогадах він повернувся у 1993 рік, в якому так само, як і нинішні випускники, отримав диплом біблійного коледжу. Володимир Ростиславович, звертаючись до студентів, зазначив, що Богові потрібні вірні люди (2 Тим. 2:1), які в наші нелегкі часи будуть здатні передати Його Слово і давати плід, зростаючи для слави Божої.

До слова також був запрошений академічний декан біблійного коледжу Сергій Мороховський, який розповів про діяльність навчального закладу. За час існування РіРБК  дипломи відповідних кваліфікацій отримали 940 студентів, з яких 31 виконує служіння пастора, 23 – диякона, 288 – вчителя недільної школи, 44 – бібліотекаря, 22 – місіонера, 257 – проповідника, 124 – регента хору, 35 – залучені в молодіжному служінні, 12 – у служінні реабілітаційних центрів.

Один із найбільш досвідчених викладачів біблійного коледжу, а також пастор рівненської церкви «Дім Євангелія»  Віктор Іванович Давидюк поділився текстами зі Слова Божого, які свідчать про благодать, що спасає, навчає та духовно збагачує. Він побажав випускникам коледжу, аби вона завжди була присутньою у їхньому житті.

Також у своїй промові висловив студентам побажання і старший заступник обласного пресвітера, пастор церкви с. Посників Микола Чайка. Він наголосив, що служіння, яке звершуватимуть випускники, буде перед Богом і для Бога, а тому потрібно не лінуватися в старанності та пломеніти для Нього.

До привітань і побажань долучилися і завідувачі факультетів: Руслан Фомічов, Сергій Яблоцький, Наталія Шворак та Олександр Муляр. Студенти кожного факультету також мали змогу розповісти про те, як навчання вплинуло на їхнє духовне зростання і формування як служителів.

Заключне слово виголосив старший пресвітер у Рівненській області Василь Басараба. Він зазначив, що час, у який ми живемо, ставить перед студентами нові виклики, тому потрібно провадити своє служіння у повному покладанні на Бога.

Досить зворушливим моментом для випускників та усіх присутніх була молитва з підняттям рук, під час якої брати благословили молодих служителів на працю у Господньому винограднику.

Програма свята була насичена не тільки промовами пресвітерів, виступами завідувачів факультетів, вдячними словами студентів, але і багатьма музичними композиціями, в яких випускники музичного факультету разом із викладачами мали можливість прославити Христа. Особливою прикрасою свята став виступ студентського хору, котрим диригувала Ірина Нисинець.  Олег НИСИНЕЦЬ, Директор РіРБК