FullSizeRender 1531122512

        «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» ( Матвія 5:16). Творити добро, будувати взаємовідносини з людьми зі світу та популяризувати Біблію, Книгу, яка змінює життя,- саме такі головні цілі ставить перед собою  рух  «Територія добра», створений командою церкви «Дім примирення».            

Хорошим початком діяльності «Території добра» став триденний фестиваль для молоді, підлітків,  та сімей з дітками в період з 28-30 червня 2018 року на території мікрорайону ПІвнічний, з назвою Fest на Північному.  Змагання з флорболу та футболу, захоплюючі  естафети для дітей, цікаві сімейні конкурси, надувні батути та дитячі розваги, лотереї з цінними призами,  смачна вечеря для усіх бажаючих, багато смаколиків, чудовий спів групи прославлення та проповідь Божого слова збирали щодня сотні дітей з батьками та молодих людей, охочих весело та активно провести своє дозвілля.           

На   території фестивалю діяла виставка картин про життя Ісуса Христа, і відповідальні брати для усіх бажаючих проводили екскурси культурного, історичного та духовного значення кожного полотна. Волонтери роздавали Євангеліі, знайомились з людьми  та запрошували присутніх на  богослужіння.       

Слава Богу за церкви, які долучилися  до фестивалю, зокрема церква «Воскресіння», «Дім Євангелія», «Благодать», «Спасіння», «Преображення». Ввечері пастори Одемчук Олександр, Гаврилюк Олександр та Тарас Яремчук проголошували слово від Бога для присутніх підлітків, дітей та дорослих. 

    Слава Богові за всі Господні благословіння  під час підготовки та проведення заходу   Fest на Північному! Молимось та надіємось, що "Територія добра" - рух, що заохочує до змін,  та обєднує церкви для спільної мети, зробить ще багато добрих справ та прославить нашого небесного Отця!

Світлана Ворона

.be">Fest на Північному video