IMG 9359

29 липня 2018 року відбулося урочисте богослужіння у церкві села Шпанів, Рівненського району.

Розпочав служіння та закликав до молитви пастор церкви Смірнов Сергій Миколайович, водночас поділившись переживаннями, які були в нього стосовно наступного покоління служителів. Та як Бог незвіданими нам шляхами вибирає на служіння посвячених людей.

Після молитви з вітальною промовою звернувся пастор церкви с. Крупець Орищин Василь Федорович. Він звернув увагу на те, що це служіння Бог вручає особливим людям в особливий час. Для всього у Бога є свій час. Є час приймати, є час віддавати. Набуття характеру Ісуса Христа прозвучало як побажання майбутнім служителям. Утікати від усього лихого, але прагнути досягти правди, благочестя, віри, любові, терпіння, лагідності.

Також з привітальним словом та настановами для пастора звернувся до всіх присутніх Василь Захарович Басараба, голова ООЦ ЄХБ. Зауваживши, що в даний момент церква в Шпанові переживає своє відродження. Брат наголосив, що Господь набув Церкву власною кров′ю на хресті Голгофи. Дії Апостолів 20:28 «Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров′ю набув Він».

Молитву благословіння Андрія Яцкова на пасторське служіння звершили Василь Захарович Басараба, Орищин Василь  Федорович, та Смірнов  Сергій Миколайович.

Та цього дня звучали настанови не лише для молодого пастора. Настановою для диякона та власним досвідом служіння, поділився  Михайло Андрійович Ільюк, заступник голови ООЦ, пастор церкви «Преображення» м. Рівне, та побажав майбутнім служителям вірш із Послання до Римлян 5:5 «…бо любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам». Він звернув увагу на те, яку відповідальність має у церкві диякон. Дії 6:3: «…мужі доброї слави, повних Духа Святого та мудрости».

Молитву благословіння Миколи Жиліна на дияконське служіння звершили Михайло Ільюк, Володимир Доброчинський та Жилін Максим.

З коротким привітанням та словами підбадьорення для церкви звернувсь Жилін Максим, пастор церкви «Життя» м. Рівне. Пороздумували про те, яку роль Церква відіграє у нашому житті та що для нас сьогодні означає Церква та як нам потрібно налаштовувати своє життя, аж доки образ Христа не відобразиться у нас.

Ще привітальне слово мав Дятлик Валентин Садонович, диякон церкви с. Колоденка. Розкривши тему яким має бути образ служителя. Якщо ми любимо Господа, то будемо служити Йому.

На завершення, зі словом звернувся Володимир Доброчинський, заступник голови ООЦ, пастор церкви с. Омеляна.  Як підсумок усього сказаного, про стосунки в  церкві, навів порівняння, що життя служителя як свіча - коли згоряє, то освітлює простір навколо.