22 липня 2018 року відбулось особливе зібрання в церкві ЄХБ с. Грем′яче, Острозького району.

Церкву відвідали брати Василь Захарович Басараба, голова ООЦ ЄХБ, Войцеховський Віктор Казимирович, пастор церкви с. Плоске, щоб звершити рукопокладення на дияконське служіння брата Корольчука Миколу Борисовича.

Після загальної молитви та співу хору, до присутніх звернувся брат Крищук Роман, із церкви с. Плоске, з проповіддю про важливість постійно чинити волю Отця Небесного. Добрим прикладом цього є життя Ісуса Христа (Іоан. 4)., апостола Павла (1Кор. 4:16,18, Гал. 4:16,18). Адже в книзі Об′явлення через лист до церкви в Ефесі звучить звернення Господа Ісуса про наслідки, якщо не покаємось (Об. 2:4-5).

Віктор Казимирович взяв за основу тексти із 2 Кор. 2:14, 1 Кор. 12:13-14, Рим. 12:1,4 закликавши до єдності, любові, жертовності в житті і служінні Богові та ближнім.

Перед молитвою благословення, Василь Захарович нагадав із Послань до Євреїв 6:2 та 1 Кор.3, про служителів, їх дари, і те, що вони є співробітниками Божими.

Молилась дружина Юлія, потім брат Микола, потім брати-пресвітери з покладанням рук.

Після цього лунали щирі слова вітання від сім′ї, від членів церкви, зокрема прозвучали такі слова:

«Ось перед церквою служитель стоїть,

Його до Тебе, Отче, ми приносим,

Злий Свою небесну благодать – ми для нього благословіння просим.»

Потім всі разом натхненно заспівали гімн «Жити для Спаса» і пастор місцевої церкви, брат Микола Нагулко подякував Богові за чудове, благословенне  зібрання.