DSC067281

5 серпня 2018 року в місті Костопіль відбулося свято церкви. Адже хрещення – це свято церкви, особливий момент не тільки для тих хто його приймає, але для кожного члена церкви. Заповіт з Богом склало 16 дітей Божих. «А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його» (Івана 1:12)

Ось слова Лисецької Тетяни, яка приймала хрещення цього року: «Хрещення для мене – це перш за все, моя найбільша і найважливіша обіцянка Богу, яка змінює життя і засвідчує, що від цього моменту я не уже не належу собі, а належу Єдиному і Всемогутньому! Це свідчення того, що мій шлях на землі буде виявом покори, любові та служіння чистої совісті.»

На свято завітало багато людей, які ще не прийняли Ісуса як свого Спасителя.  Вони чули проповіді, вірші та пісні, які торкались сердець.

Програма розпочалася з вітального слова пастора церкви м. Костопіль Павла Матвійчука, який закликав до молитви.

На березі річки лунали християнські пісні. В одній з них співалося: «Бог – наш Отець, а ми – Його діти, ніхто не вміє так, як Він, любити.» Його творіння, такі унікальні, радісні, добрі, щирі, веселі, часом печальні. Люди мали можливість побачити єдність церкви Ісуса Христа та почути вірші про Спасителя, Який чекає кожного таким, як він є.

На хрещення завітали пастори церков міста та області. Також, щорічно на хрещення приходять представники міської влади.

На закінчення свята група співала особливу пісню для кожного християнина «В час, коли труба Господня над землею прозвучить».

Та побажання для кожної душі яка склала заповіт з Богом, це слова з Біблії

«Отже, як ви прийняли були Христа Ісуса Господа, так і в Ньому ходіть,

бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено,

збагачуючись у ній з подякою»

Колосян 2:6-7

Ляховчук Марія