DSC06663

Стартова конференція БІВідкриттям сезону навчання для служителів Рівненського Біблійного Інституту стала конференція для керівників малих груп, що відбулася 22 вересня, на якій було майже 50 братів і сестер з області.

На початку зустрічі директор інституту нагадав засади служіння БІ: ЗНАТИ, БУТИ і РОБИТИ.

Для розвитку "Бути" студенти вивчають і практикують одну із рис характеру Христа. У вересні - РОЗСУДЛИВИЙ, на відміну від бездумного, розрізняє, що є добро, а що – зло. Для цього потрібні чотири кроки: Щодня читайте 3 розділи з Біблії, щоб прочитати всю за рік Євр.4:12 Відкиньте пропозицію від сатани, а прийміть ту, яка від Бога Мт.16:23 Запитайте у наставника про свій "мінус" і почніть змінюватися Пр.2:1-2 Перед прийняттям рішення проведіть час у молитві та читанні Біблії Пр.2:3 

Основну частину конференції проводив пастор церкви "Віфанія" м. Дубно Ігор Левценюк. Брат Ігор згадував, як навчання в групах по курсах БІ мотивувало його та його брата до місіонерства та служіння. Особливу увагу він зосередив на тексті: "І визначив Дванадцятьох, щоб із Ним перебували, і щоб послати на проповідь їх, і щоб мали вони владу вздоровляти недуги й вигонити демонів. (Мар.3:14,15). Виходячи з якого прозвучали наступні істини: Я є той скільки часу проводжу часу з Ісусом. В Ісуса публічна молитва була короткою, а особиста тривала цілу ніч. Якщо у вас не має групи з невіруючими, то почніть молитися: Господи дай мені таку групу. Допоможіть студентам, які навчаються в групах, мати час з Ісусом. Починайте навчання у вересні, бо скоро новий рік. 

Після невеличкої перерви брат Ігор поділився практичними принципами роботи в малих групах: Завжди перевіряти чи студенти роблять задані завдання додому. Зупиняйте тих, які багато говорять, і стимулюйте більш мовчазних. Не проводьте групу у вигляді лекції, а задавайте запитання для обговорення та дискусії. Також пастор поділився знаннями і досвідом душеопікунства. Якщо ви бажаєте допомагати людям, у яких не все виходить, як хотілося, враховуйте наступне: любіть людей, задавайте запитання і вислуховуйте намагаючись їх зрозуміти, направляйте на Слово Боже і допомагайте виробляти нові Біблійні звички та цінності. На завершення конференції був заклик до обновлення в посвяті на служіння у новому навчальному році.

Після обіду, всі хто визначився з матеріалами для своїх груп та студентів могли отримати підручники.