42730924 2303353519693661 7498707363432497152 o

Вечір хвали та поклоніння – це завжди довгоочікувана подія, яка не залишає байдужою молодь міста та області. Після літнього конгресу, всі учасники хотіли хоч на хвильку повернутися назад, поринути в ту атмосферу та поспівати разом для слави Бога. І ось така можливість випала: темою вечору стала тема конгресу – «Він у всьому». Місцем проведення став Міський палац культури, який є найбільшим залом за кількістю місць у Рівненській області. Проте, незважаючи на це, місць у залі все-одно було недостатньо і люди знаходили собі місце на сходах, збоку чи у проходах. На вечір хвали приїхала молодь з різних куточків Рівненської та інших областей.

Розпочала вечір музичний гість – Наталія Шемчишина, яка потішила слухачів професійним виконанням пісень. Після цього усі мали змогу переглянути відео з конгресу, на якому учасники знаходили себе та своїх друзів, пригадували цікаві моменти та по-справжньому поринули в атмосферу конгресу. Група підтримки під назвою «Федука» (назва складається із прізвищ ведучих) розігріли зал цікавими конкурсами та безпосередньою манерою спілкування. Після цього була одна із найочікуваніших частин – прославлення. Це саме той момент, коли ти можеш повністю розчинитися в музиці, дозволити їй наповнити себе, співати на повні груди та відчувати присутність Бога. Кожна пісня так чи інакше підкреслювала важливість твердження «Він у всьому». Музичний гурт, як співав на конгресі, по-особливому відчував кожну пісню і насолоджувався нею разом із слухачами.

Андрій Корнійчук, пастор церкви «Благодать», був головним спікером і по-своєму розкрив значення теми вечору. Він наводив багато різних прикладів з Біблії, якими ловодив нам, що Він у всьому – це не просто тема вечору хвали. Це має бути стиль життя. Взяти для прикладу Никодима, який прийшов до Ісуса вночі. Чи можемо назвати його справжнім учнем і послідовником, якщо він з Христом лише в певну пору дня? Якщо Ісус у всьому, то Він є і вдень, і вночі. Так, з часом Никодим став вірним Христу, через що його вилучили із синагоги і він став практично жебраком. Проте для цього йому був потрібним час. І в цьому полягає наступна істина: не всі здатні відразу прийняти Ісуса, багатьом потрібний певний час. Якщо Ісус у всьому, то Він все знає і контролює, саме Його Слово має діяти в людях, а не наше бажання швидких результатів. Дуже часто ми у погоні за святістю забуваємо про внутрішній стан, намагаючись вдягнути маску праведника. Ми, християни, повинні докорінно змінитися не лише ззовні, але й, що найголовніше, зсередини. Лише тоді ми зможемо сміливо проголошувати: Він у всьому!Такі вечори хвали завжди запалюють серця слухачів та мотивують до змін у повсякденному житті. Якщо будемо піклуватися про своє серце в першу чергу, тільки тоді ми станемо тими учнями, яких хоче бачити Христос. Нехай Він допоможе нам завжди пам’ятати про це і розвиватися у пізнанні Його Слова.

Сташук Софія 

усі фото тут

.be">відео ролик