02

28 жовтня 2018 року 90-літній ювілей відзначала церква в селі Борове, Рокитнівського району.

Ведучий зібрання, обраний пастор Петро Єремейчук запросив звернутись до присутніх Володимира Петровича Єремейчука, нині  пастора церкви в селі Олександрівка (дочірньої церкви), який багато років був пастором церкви в Боровому. Брат Володимир нагадав відомі слова Ісуса: «…побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.» (Матвія 16:18).

Микола Петрович Крук, пастор місцевої церкви зачитав реферат з історії виникнення і зростання церкви.

Особливим псалмом «Вот уж многие святые» хор і всі присутні вшанували всіх братів і сестер, які вже відійшли у Вічність.

До слова запросили брата Андрія Савича Єремейчука – йому 6 жовтня 2018 року виповнилось 90 років. Він теж був пастором цієї церкви. Прекрасними букетами привітали старожилів церкви, чотирьом братам і сестрам, яким вже виповнилось більше 80 років і вислухали від них декілька слів настанов і побажань.

Микола Андрійович Єремейчук, старший диригент хору зачитав історію заснування і служіння хору.

Боровець Олександр Васильович, раніше пастор церкви в с. Хотинь, Березнівського району згадував цікаві моменти як церкви взаємно підтримували і допомагали одна одній в житті і служінні.

В зібрання брали участь дітки. Надія Петрівна Єремейчук поділилась спогадами про те, як у 80-х роках започаткувалось і розвивалось дитяче служіння.

Іван Іванович Майстер поділився спогадами про роки своєї молодості, про служіння церкви в Боровому.

З короткими зверненнями у зібранні взяли участь Андрій Романюк, пастор церкви м. Радивилів, Богдан Єремейчук, пастор церкви в смт Рокитне, брат Григорій, пастор церкви ХВЄ с. Мізоч, також брат Бричка, диякон Карпилівської церкви ХВЄ.

В завершенні зібрання до всіх звернувся голова ООЦ ЄХБ, Басараба Василь Захарович, вручивши цінний подарунок – настольну Біблію. Він поділився роздумами на основі тексту із книги Об′явлення, 3 розділ, 8 вірш: «Я знаю діла твої. Ось Я перед тобою дверей не зачинив, і їх зачинити не може ніхто. Хоч малу маєш силу, але слово Моє ти зберіг, і від Ймення Мого не відкинувся.» Поки ще триває час благодаті, церква є на землі, двері відкриті – кожен може увійти і знайти спасіння своїй безсмертній душі через віру в Ісуса Христа.  

 

.be">video запис зібрання