IMG 6234

4 листопада 2018 року на ранковому зібранні церкви «Преображення» перетнулися відразу три події: церква згадувала смерть Господа, дякувала Богу за своє 7-ми річчя, та просила благословіння на новообраних дияконів!

Урочисте богослужіння церква розпочала зі спільної хвали, поклоніння і молитви Тому, Хто надбав її ціною власної крові. Багато членів церкви у своїх молитвах дякували Богові за церкву.

Гурт прославлення в цей день з особливим піднесенням вів церкву у співі.

Потім церква мала спільне причастя. Пастор церкви, Олександр Гаврилюк, у своїй проповіді нагадав церкві, що приймаючи причастя, кожен з нас є безмовним проповідником трьох фундаментальних істин: Христос помер за нас, ми померли з Ним, Він скоро прийде! «Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде.» 1Кор. 11:26

Після спільного причастя, голова рівненського ООЦ ЄХБ Василь Захарович Басараба, привітав церкву з річницею, па проголосив слово настанови для новообраних дияконів В’ячеслава Ніколайчука, Владислава Макарця, та їхніх дружин Олени та Ольги. Василь Захарович нагадав з Євангелії про передумови і вибір перших семи дияконів в першій церкві. Апостоли стомилися. Періоди втоми бувають у всіх служителів. Мойсей одного разу стомився судити маси народу і тесть порадив обрати 70 мужів для допомоги. Те ж саме відбулося у ранній церкві, аби звільнити апостолів для проповіді Слова, було обрано дияконів, щоб турбуватися про матеріальні і побутові потреби церкви. Коли Бог кличе на служіння, Він дає сили і здібності, але Бог ставить також і певні вимоги. Ми не можемо занизити стандарти Божі. Диякони були людьми: доброї слави (У посланні до Тимофія «хороше свідчення від зовнішніх»), повних Духа, повних мудрості. Після слів настанови Василь Захарович, разом з пасторами церкви Олександром Гаврилюком та Михайлом Ільюком звершили молитву благословіння з рукопокладанням над дияконами.

Слава Богові за Його церкву, за зрощення Ним нових служителів, дякуючи чому церква може виконувати своє призначення на землі!

Після урочистого служіння, церква ще довго вітала своїх служителів, а також зробили спільне фото на довгу згадку про цей благословенний день!