01

Клуби "Майбутнє", а їх у Рівненській області налічується понад шістдесять, 17 листопада 2018 року відсвяткували свій ювілей - 15-ти річчя! Це дійство відбулося в приміщенні 1-ої рівненської церкви ЄХБ за святковим столом зі смачним обідом та іменним тортом.

На святі були присутні: президент міжнародного благодійного фонду "Майбутнє" Віктор Михайлюк, голова ООЦ ЄХБ Рівненської області Василь Захарович Басараба, керівник відділу дитячого і підліткового служіння в Рівненській області Ольга Мирончук, а також директори клубів та лідери їхніх команд.

Мета заходу - прославити Бога за пройдений шлях, подякувати усім, хто дотичний до цього служіння і звершити молитви благословення за майбутнє дітей, які відвідують клуби та церкви.

Усе почалося з того, що 8 листопада 2003 року в смт. Клевань Рівненського району відбулося перше заняття клубу "Майбутнє" з дітками з нехристиянських сімей. Очолила це служіння Ольга Сарнавська. Клуб налічував 25 дітей і 3 лідери. Згодом стали відкриватися все нові і нові осередки. Станом на листопад 2018 року клубне служіння охопило близько 1800 дітей з якими працюють понад 300 волонтерів.

Клуб "Майбутнє" - це місток між світом і церквою, яким проходять діти у пошуках Бога. А прокладають його  досвідчені і посвячені дитячі служителі.

Олена Медведєва