03

17 листопада 2018 року багато сімей з різних куточків Рівненщини з’їхалися в Костопіль. Всіх разом зібралося біля 70-ти сімей, близько 120 чол., щоб разом помолитись та послухати корисної духовної інформації для зміцнення свого подружнього життя і правильного виховання дітей. 

Олександр Максімов, лекція «Подяка», Пс. 135.

Чому ми не дякуємо?

- тому, що ми не слухняні.

- тому, що ми не задоволені.

- тому, що ми не помічаємо... Ми страждаємо через неуважність. Наприклад, згадайте сім речей, які зробили ваша дружина чи чоловік за останій тиждень. - тому, що ми не згадуємо доброго.

- тому, що ми не вчимо інших дякувати, не передаємо...   

Лекція «Говоріть у шлюбі зрозумілою мовою». 1 Кор. 14:2-6.   Спілкування має збудовувати. 1 Кор. 14:4. Якщо воно не збудовує - воно руйнує. Ми маємо менше говорити про проблеми, більше про позитивне. Говорити про Божу працю у вашому житті. Дякувати за Божі чудеса, за відповіді на молитви. Потрібно уникати пліток, осуду та негативних новин. Проаналізувати наше спілкування в шлюбі, воно будуюче чи руйнуюче? Наскільки? Пояснюйте значення слів. 1 Кор. 14:5-6.

Чоловік та жінка багато в чому різні. Кут огляду, спектр кольорів, жести та міміка, сприйняття, інтонація та багато чого іншого у нас відрізняються. Виразно доносити інформацію. 1 Кор. 14:7-9. Значення має кожне слово. 1 Кор. 14:10-11.

Молитися за спілкування. 1 Кор. 14:13.1 Кор. 14:23-25. Нехай Господь буде з нами і нехай Його присутність буде очевидною для інших.  

Руслан Мандзюк, лекція «Важливість передачі дітям правильних цінностей». 

Як виховувати дітей, щоб вони були з Господом, щоб вони залишилися в Церкві?

Вих. 2:5-9, Дії 7:23, Євр. 11:24-26. Мама гарно виховала Мойсея, він пам’ятав про свій народ, про Бога, про свою сім’ю. Дуже важливо закласти правильний фундамент світогляду дитини.

1 Сам. 8:1-3. У Самуїла теж, як і в Ілія, виросли діти нехороші, але Бог докорив Ілію і покарав його дітей, чого ніде не написано про Самуїла. Сини Ілія зневажали Бога, Його Ім’я та жертви для Нього. Діти Самуїла мали проблеми з матеріальним, з фінансами. Чому потрібно навчати сім’ю загалом та наших дітей зокрема? Для того, щоб виконати покликання Боже. Бут. 1:27. Наші діти - це наше відображення.

Для того, щоб наші діти були врятовані. Ми маємо з дитинства навчати їх Біблії та віри в Бога.

Що і як ми маємо навчати наши дітей? Повт. Зак. 6:1-9. Ми маємо навчити дітей Біблії, її практичного застосування в житті.

Як вчаться наші діти? Вони слухають, порівнюють, наслідують. Діти до тих пір не повірять в Бога як в Отця, доки не побачать Бога в своєму батькові» (2 Тим. 1:5). Правильне виховання дітей – це вклад в їх майбутнє життя, в майбутнє Церкви і суспільства.  

Подібні конференції є важливим вкладом у зміцнення християнських шлюбів і передавання істини наступним поколінням. 

відео 1

відео 2

відео 3

відео 4