45831038 347171306045674 6732962729469935616 o

11 листопада 2018 року у Домі молитви церкви ЄХБ с. Городище відбулася зустріч для підлітків Рівненського району.  

“Хто твій авторитет?” – такою була тема цього особливого вечора. На зустрічі були присутні більше 150 молодих людей з церков району.

Зустріч розпочалась із спільного часу в поклонінні та молитві.

Пізніше підлітки мали завдання трішки познайомитися між собою. Суть завдання полягала в тому, щоб познайомитися із підлітками з різних церков. Програма була насичена різними конкурсами та змаганнями між дітьми.

На закінчення зустрічі брат Басараба Богдан ділився словом про важливість правильного авторитету в житті людини. Під час проповіді пролунали наступні думки: Скажи мені хто твій авторитет і я скажу хто ти! Соломон сказав: бо як у душі своїй він обраховує, такий є У цій людині є те, що ви хочете наслідувати, мати. Люди, які є вашими авторитетами, насправді, відкривають ваші сердечні прагнення (гроші, слава, повага, любов)!

Чому людина не може бути найбільшим авторитетом? 1Кор.3:11 «Ніхто бо не може покласти іншої основи, окрім покладеної, а вона Ісус Христос.» Людина не є стабільною. Переймаючи хороші риси від людей, ви також навчитеся поганих! Бог створив вас унікальними і вам не потрібно копіювати інших.

Чому Ісус є найвищим авторитетом?2Кор.8:9 «Бо ви знаєте благодать Господа нашого Ісуса Христа, Який, бувши багатий, збіднів ради вас, щоб ви збагатились Його убозтвом.» Він знає нас, на відміну від кумирів. Він любить нас і турбується про наше життя! Христос Єдиний авторитет, Який не зрадить. Авторитети дочасні, але Ісус має вічну славу та авторитет! 

Основною ідеєю проповіді було закликати підлітків до визнання Ісуса Христа найбільшим авторитетом у житті, адже лише Він є досконалим та любить нас безумовно. 

Після зустрічі на молодих людей чекало спілкування за чаєм зі смаколиками.