Особливим днем стало 1 грудня 2018 року для сестер, які активно з′їхались на обласну конференцію.  В чудовий зимовий сніжний ранок Бог зібрав більше 250 сестер послухати тему «Істина у спадок».

 

"Я не маю більшої радости від цієї, щоб чути, що діти мої живуть у правді." 3 Івана 4

"Для меня нет большей радости, как слышать, что дети мои ходят в истине." Третье послание Иоанна 4 

На початку всіх присутніх привітав голова Рівненського ООЦ ЄХБ Василь Захарович Басараба, нагадавши текст із книги чисел 27 розділ про дочок, які просили спадщину, щоб не витерлось ім′я їхнього батька із народу Ізраїля. Вони мали відвагу просити і отримали, бо батько не був серед заколотників.Спадщина це щось цінне, бо збирається і передається від попередників до наступних поколінь. Ісус сказав, що Він є дорога і правда і життя. Бог закликає нас стояти в правді, наслідувати правдиву дорогу, передавати це своїм дітям, навчати їх говорити правду і цінувати правду (істину).

Далі сестра Таіса Воронюк, відповідальна за жіноче служіння в області, зачитавши текст із 1 до Коринтян 6:20, нагадала істину про ціну, яка заплачена за кожну душу – кров Христа. І про те, що ми є члени тіла Ісуса Христа і якщо ходимо в світлі, то маємо спільність один з одним (1Ів.1:9). У всі часи Церква була сильною, бо була єдиною, було живе спілкування із Богом і один з одним. Зараз це живе спілкування, нажаль, рідкість в сім′ях, родинах. Тому і не завжди передається від покоління до покоління жива віра і Божі істини. «… ми діти Божі. А коли діти, то й спадкоємці, спадкоємці ж Божі, а співспадкоємці Христові, коли тільки разом із Ним ми терпимо, щоб разом із Ним і прославитись.» (До Римлян 8:16,17). Маємо велику відповідальність передати наступним поколінням істинну спадщину.

Далі сестри мали нагоду почути змістовну лекцію  «Істина і мода» Ольги Волошин, відповідальної за навчання сестер в Україні. Головні думки, що мода – це те, що швидко міняється, тимчасове. А істина одна і вона вічна. 

В конференції брали участь співочий гурт церкви ЄХБ м. Вараш, реабілітаційний центр церкви ЄХБ «Життя» м. Рівне, співом, віршами, свідченнями Божої милості і доброти.

В дарунок сестри отримали невеличкі пакуночки із закладкою, солодощами і сувеніром-компасом, як нагадування, що Біблія, як компас повинна направляти нас по життю.

Завершилась конференція святковим частуванням.

 

коротка інсценівка   про спадщину

спів підліткової групи