Близько 200 молодих людей з десяти Церков Північного регіону 2 грудня 2018 року приїхали на вечір в Костопіль, щоб разом прославити нашого Творця, помолитися та навчатися від Його слова. Зібрання пройшло натхненно та радісно, було багато співу, багато молитви, багато Слова, багато спілкування та смачна вечеря…

Короткий конспект останньої проповіді:

Олег Цимбалістий - «Бог бажає живих відносин, а не мертвих діл».

В чому сила сучасного християнства і чи потрібно воно сучасному світові? Чи маю я силу переступити свою зону комфорту щоб послужити оточуючим?Місто Сарди було дуже безпечним, місто було дуже багатим і природньо захищеним. Антіох, який вирішив завоювати його, був дуже здивований тим, що варта не охороняла міста, а просто спала.

Об’явлення 3:1-6: "А до Ангола Церкви в Сардах напиши: Оце каже Той, Хто має сім Божих духів і сім зір: Я знаю діла твої, що маєш ім'я, ніби живий, а ти мертвий. Будь чуйний та решту зміцняй, що мають померти. Бо Я не знайшов твоїх діл закінченими перед Богом Моїм. Отож, пам'ятай, як ти взяв і почув, і бережи, і покайся. А коли ти не чуйний, то на тебе прийду, немов злодій, і ти знати не будеш, якої години на тебе прийду. Та ти маєш і в Сардах кілька імен, що одежі своєї вони не споганили, і в білій зо Мною ходитимуть, бо гідні вони. Переможець зодягнеться в білу одежу, а ймення його Я не змию із книги життя, і ймення його визнаю перед Отцем Своїм і перед Його Анголами. Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам!"

Бог бачить те, чого не бачать люди. Бог знає життя кожного з нас. Гріх і зайнятість - дві проблеми сучасності. Бог хоче, щоб ми прокинулися, щоб ми були бадьорими та активними для Нього. Ми маємо бути не «ніби живі», а живі та бадьорі.