16 грудня 2018 року відбулось святкове служіння в церкві с. Дружба, Радивилівського району.

Служіння розпочав місцевий служитель, шанований пастор Романюк Василь Іванович прочитавши із листа Апостола Павла до Колосян 4:12 «Поздоровлює вас Епафрас, що з ваших, раб Христа Ісуса. Він завжди обстоює вас у молитвах, щоб ви досконалі були та наповнені всякою Божою волею.» Брат звернув увагу на те, як важливо для кожного служителя обстоювати в молитвах всіх членів церкви, своє село, свою родину, друзів. Але й важливо церкві обстоювати в молитвах служителя.

Брат Сизюк Степан, пастор церкви с. Стовпець, говорив слово, якою має бути дружина служителя,  прочитавши лист Апостола Павла до Тимофія 3:11 «Так само жінки нехай будуть поважні, не обмовливі, тверезі та вірні в усьому.». Звернувши увагу на внутрішній стан, а також і зовнішній.

Брат Іванюк Олександр, пастор церкви Верба, мав слово до церкви, прочитавши лист Апостола Павла до Єфесян 4:12 «щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового…». Особливо звернувши увагу на цей вірш, сказав: «Якщо диякон не буде готувати (заохочувати) до праці інших, то буде працювати сам». А також розповів про покликання служителя.

Брат Микола Чайка, заступник голови ООЦ, дав настанови для брата Вячеслава Свириденка, опираючись на текст Дії 6:1-6, звернувши увагу на завдання диякона в служінні церкви.

Перша відповідальність – «стіл» Господньої вечері.

Друга – «стіл» матеріального служіння (знати не тільки життя вдів, але життя всіх членів церкви, їх матеріальні потреби).

Третя – духовний «стіл». (Мати слово до серця людини, бути гарним співбесідником і людиною молитви).Особлива увага була звернена на слова «муж доброї слави». Про служителя має іти добра слава, як відгук про його життя, сім′ю, і про служіння.

Всіх присутніх надихав спів чоловічого гурту церкви с. Верба.

Молитву благословення з покладанням рук звершували Чайка М., Голота А., В.Романюк, О.Іванюк і С. Сизюк.

На закнічення брату Вячеславу та його дружині вручили свідоцтво, подарунки від Обласного Об′єднання і від церкви і побажали Божого керівництва і натхнення в подальшому житті та служінні.

М. Чайка