"Пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно." (1 Петра 1:2) Саме цим уривком Святого Письма аргументує необхідність покірного, люблячого та богобоязливого пастора для сучасної церкви голова ООЦ ЄХБ Рівненської області - Василь Захарович Басараба. Сьогодні особливий день переживає церква "Спасіння", - додає він. - Ми сьогодні в смирінні хочемо благословити брата Петра Чикиренду іменем Божим, щоб Божа благодать почила на ньому. Також Василь Захарович, вважаючи на власний досвід у сфері пасторства, закликав Петра бути "гідним пастухом Божого стада", завжди проповідувати Істину і жити життям членів своєї церкви. А його дружину, Альбіну настановив бути мудрою, терплячою та покірною помічницею своєму чоловіку. 

Без мудрих порад не залишилися і члени церкви "Спасіння". Бути впливовими, перебувати в молитві, показувати хороший прикладом і "мати очі Христа" закликав їх пастор церкви "Преображення" - Гаврилюк Олександр Миколайович.

Після спільної згоди сім'ї Чикиренд та усіх членів церкви "Спасіння", Василь Захарович, Володимир Гаврилюк (пастор церкви "Спасіння") та Олександр Гаврилюк (пастор церкви "Преображення") покладаючи руки, звершили молитву над братом Петром. А вручення свідоцтва від Всеукраїнського Союзу Євангельських християн-баптистів, стало символом того, що 3 березня 2019року благословенний Богом та людьми Чикиренда Петро Володимирович стає пастором церкви "Спасіння" міста Рівного.

Агеєнко Лілія