У неділю, 17 березня, до церкви с. Колоденка завітало 200 підлітків разом зі своїми лідерами, де вони мали змогу бути на чудовому служінні, поспілкуватись з друзями, а головне – почути Боже Слово. Темою зустрічі було наступне запитання -  «Чи варто перемагати?» Зустріч розпочалась зі спільної молитви та прославлення величного Бога. Далі був перегляд відео, попередньо знятий лідерами кожної з присутніх церков, де вони розповідали про особливості своїх підлітків, і чому ж вони такі цінні для них.

Також переглядаючи наступне відео та фото, поринули у спогади зимового підліткового табору «Сильні». Разом з ведучими пригадали теми, ключові ідеї та яскраві моменти. Після чого кожна церква представляла  Псалом Давида, у різноманітних формах. Ціллю цього завдання було дати змогу кожному відчути себе співучасником зустрічі. 

На завершення зі словом звернувся Олександр Муляр, пастор рівненської церкви «Благодать», пояснюючи значення слів, які записані на сторінках Писання в Об’явленні 21:7 «Переможець наслідить усе, і Я буду Богом для нього, а він Мені буде за сина!»  Переможець – той, хто докладає всі сили, заради перемоги.За кожним переможцем стоїть тренер, який: повірив у нього, вкладає свій час і ресурси, показує шлях. Такими тренерами можуть бути батьки, лідери служіння, духовні наставники, але справжня перемога можлива лише з Богом, який вніс найбільший вклад в наше життя.  Спадок – отримують лише ті, хто є дітьми Свого Небесного Батька. Хто має щирі, справжні відносини з Богом.  ВСЕ – Бог хоче аби ми були переможцями, і Він готовий дати нам усе необхідне, але за однієї умови – коли ми вирішимо довірити Йому своє життя! Отже, перед нами стоїть запитання – Хто ми?  Ті, хто ігнорують Бога і цим самим завжди програємо чи ми довіримо своє життя Богові і станемо справжніми переможцями, наслідниками Божого Царства. Вибір за кожним і його потрібно робити вже сьогодні!

Після цього на всіх чекали смачні гамбургери, домашня випічка та продовження спілкування. 

Діана Басараба