4 червня 2019 року відбувся виїзд працівників Обласного і Об′єднання і пасторів відповідальних за регіони області.

Біблійну годину провів Олександр Гаврилюк, перший заступник голови ООЦ. На основі тексту в Євангелії від Луки 9 розділ, 23 вірш, брат Олександр і всі присутні роздумували над словами Ісуса «Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме щоденно свого хреста, та й за Мною йде.» Адже на служителях лежить відповідальність показати приклад як це робити практично.

Хрест Христа означав для Нього:

1. Смерть. Филп. 2:8 «був слухняний до смерті». А для нас – смерть для свого егоїзму, для свого «я», співрозп′яття з Христом (Гал. 2:19). Щодня вмертвляти плоть.

2. Страждання. Євр.12:2 «перетерпів хреста». Бог має ціль у всьому, що відбувається. Нам потрібно бути у співпраці з Ним. Принцип страждання є одним із життєвих принципів. Вони невід′ємна частина життя у світі, де є гріх.

3. Хрест як служіння (Марка 10:45). У кожного своє служіння і, хоч порою буває важко, але бачити плід служіння приносить велику радість.

Далі присутні мали годину особистого спілкування з Богом і роздумів над текстом із Першого послання до Коринтян 1-3 глави. Потім разом ділились думками, молились за церкви області, потреби служіння і обмінювались порадами щодо різних питань.