У мальовничому селі Залісся Здолбунівського району із 3 по 8 червня 2019 року був проведений  обласний  жіночий християнський табір  "Дотик неба ". У таборі відпочивали 66 сестер та 9 діток із різних церков нашої області.  

Головною темою табору був текст  Св. Писання із Єв. Марка 14:8  " Що могла, те зробила вона ..."На відкриття табору був запрошений голова об'єднання ЄХБ у Рівненській області Андрій Корнійчук, який привітав учасників табору та поділився Словом Божим.

Також сестра Анна Школа розкрила тему табору, як практично ми можемо робити все, що ми можемо, у нашому повсякденному практичному християнському житті. Також нас порадували чудовим співом групи із Рівненської церкви “Відродження” “ Агапе” та сестринська співоча група. Сестри із жіночого комітету також приймали участь у служінні.

Кожного ранку ми мали біблійну годину на якій ділилася Словом Божим сестра  Таіса Воронюк на тему “ Християнська радість” , також сестра Ірина Доброчинська  та  сестра Таня Мартін.

Також нас відвідала група із  Рівненської церкви «Дім Євангелія», яка прославляла Господа  співом та грою на бандурі. На вечірніх богослужіннях приймали участь створені чотири групи наших сестер: МУДРІСТЬ (відповідальні за програму сестри Лустюк Людмила  та  Світлана Седикіна),   СМИРІННЯ ( Руслана Корольчук), ЖЕРТОВНІСТЬ (Валентина Лозицька) та група МУЖНІСТЬ (Тамара Новосад). Сестри прославляли Господа співом, свідчили як Бог змінив їхнє життя, читали християнську поезію.

Кожного дня був запрошений брат, який розкривав тему зібрання на основі Слова Божого. Нас відвідали пресвітери: з Квасилівської церкви Віталій Вербицький,  Рівненських церков ПРЕОБРАЖЕННЯ - Олександр Гаврилюк, СПАСІННЯ - Володимир Гаврилюк. Несподіванкою для всіх було те, що проповідник Сергій Яблоцький приїхав не сам, а привіз із собою декілька учасників симфонічного оркестру. Молодь прославляла Господа прекрасною музикою. Також молодь із Першої Рівненської церкви показала рольову постановку на біблійну тему.

Швидко пролетів час і сестри збагатившись духовно і відпочили у приємному християнському спілкуванні п′ять днів поїхали додому з надією знову зустрітись, якщо буде на це воля Божа.             

 

Валентина Лозицька