4-5 жовтня 2019 р. у Рівному відбулася Х конференція церковних бібліотекарів Західної України. У заході взяло участь близько 50 осіб із різних областей.

Від досвідченого бібліотекаря Ольги Підлужної учасники довідалися про секрети успішної книгозбірні, а також про те, чого слід уникати, аби розвивати своє служіння.

Над питанням, як не потонути в інформаційному хаосі сучасності, спільно зі слухачами замислювався Тарас Дятлик. Він скерував духовний погляд бібліотекарів на Ісуса та Євангелію, які залишаються незмінними у всі часи.

Співзвучну думку висловив і Сергій Яблоцький, який нагадав присутнім, що у світі багато фальшивок, так само як і фальшивих цінностей у житті людини, а єдиним критерієм перевірки достовірності є Вічна Книга.

Як людина, читаючи, може змінювати себе і світ навколо себе, розповіла Ліна Бородинська. Бібліотекарі ознайомилися з євангельсько-баптистською періодикою: журналом «Свічник», часописом «Волинь християнська», газетою та інтернет-виданням «Слово про Слово», бюлетенем «Життя рівненської церкви ЄХБ Відродження» та поспілкувалися з людьми, які над ними працюють.

Також учасники конференції насолоджувалися творами поета Олександра Войтицького, пісняра Сергія Яблоцького, роздумами пастора церкви с. Новоставці, Гощанського району, Сергія Блищика.

Цікавинками конференції стали бібліотечна вікторина, підготовлена Нелею Матвійчук та Олегом Нисинцем, яка увінчалася цінними подарунками переможцям; підготовлений Сергієм Мороховським фотозвіт про попередні заходи, а також відеозвернення давнього друга і мецената бібліотечного служіння Білла Арвіна.

Бібліотекарі отримали книжкові подарунки від видавництва «Смірна», Книжкового служіння та Рівненського регіонального біблійного коледжу, а також мали можливість поповнити церковну бібліотеку новинками. 

Ліна Бородинська