5 жовтня 2019 року в селищі Друга Грушвиця, відбувся з’їзд вчителів недільних шкіл Рівненського регіону. На цьому чудовому вечорі були присутні вчителі із:  Колоденки, Шпанова, Городка, Омеляни, Дюксина, Ставок, Олександрії, Броників, Оржева, Здолбунова та Гощі.     Розпочався вечір-натхнення з виступу дітей недільної школи, які  співали пісні та  розказували вірші з побажаннями для вчителів, і цим самим задали позитивний тон  нашій зустрічі.

Згодом, четверо досвідчених вчителів  прийняли участь у ток-шоу, а потім  поділилися з колегами цінними порадами: Бог випробовує тебе в тому, що ти маєш викласти дітям; «Пережиті» уроки потрапляють прямо в дитяче серце ; Молитовна підтримка дуже важлива!; Молитися, щоб полюбити «складних» дітей; Постійно вчися простоти від дітей! Будь справжнім з дітьми; Не забувати себе в дитячому віці; Ніколи не зупинятися на досягнутому; Починати готувати урок у неділю ввечері, щоб за тиждень збагатитися ідеями та відкриттями від Бога; Не жаліти час на підготовку.

В перериві між різними вікторинами та конкурсами, вчителі насолоджувалися прославленням Бога разом зі співочою групою, а також всі присутні за чашкою кави або чаю зі смаколиками мали змогу поспілкуватися  з  колегами  з інших церков.           

     На вечорі-натхнення був присутній Ігор Левценюк, який був головним спікером зустрічі. У своїй проповіді він поділився місцем  з Матвія 9:37-38: "Тоді Він казав Своїм учням: Жниво справді велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав." – Ігор зазначив, що завжди не вистачає надійних працівників, тому потрібно молитися, щоб Бог посилав вчителів у наші церкви. Ще, підкреслив, що так чудово коли чоловіки є вчителями, адже саме чоловіку легше достукатись до серця маленького хлопчика в недільній школі. Еф 4:11-12: "І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового…" Ми настановлені від Бога «пасти овечок». Взагалі, овечка має обмежений кругозір, крім трави вона бачить хіба що інших овечок, пастух, на відмінну від цих недалекоглядних створінь, бачить повністю всю картину та знає де є корисна пожива для стада та, як оминути різні небезпеки. Марка 3:14-15: "І визначив Дванадцятьох, щоб із Ним перебували, і щоб послати на проповідь їх, і щоб мали вони владу …"  Перебувати в Бозі - це молитися, читати Його слово, записувати відкриття в духовний щоденник, якщо день закінчився, а ти не пам’ятаєш, що читав зранку, то ти не читав! Якщо перебуваєш в Бозі, то і будеш  посланим  на працю і будеш мати владу від Бога – наголосив Ігор Левценюк.                                    

Після закінчення вечору-натхнення, ніхто не хотів розходитись по домівках, вчителі спілкувалися, ділились досвідом та враженнями. Присутні відчули, що їх люблять та цінують. Натхненні вони поїхали додому, щоб зранку в неділю знову провести урок в недільній школі!                                    

Срібнюк Анна