15 грудня 2019 року Радивилівська Церква євангельських християн-баптистів відзначала 95 річницю свого Дня народження. Святковою була не лише погода, але й піднесений настрій у всіх, хто завітав на це урочисте свято. Місцеву громаду відвідали гості зі Львова, Мирогощі, Дубна, а також з навколишніх сіл.

У програмі лунали пісні у виконанні церковного хочу, свої побажання у віршах та піснях висловлювали діти та молодь.  Лунали повчальні проповіді місцевих проповідників на тему: « Що таке Церква?» та «Для чого Господь залишив нам її на землі?». Під час святкування згадували Петра Михайловича Олійника, котрий у 1919 році проходив в м. Петрограді (сьогодні м.Санкт-Петербург) військово-строкову службу. Саме там він потрапив на одне з богослужінь, які проводились у маєтку княгині Лівен. Саме вона подарувала йому Біблію та багато духовної літератури. Приїхавши до рідного міста Петру Михайловичу ніщо не завадило ділитися Євангелією із своїм рідним, близьким та сусідам. Саме так у 1924 році в нашому місті була утворена громада євангельських християн.

При організації свята кожен хотів чимось допомогти та докласти частинку свого серця. Напевно саме тому, це святкове богослужіння вийшло всім нам на радість, а Богові на славу!!!І як напевне кожне свято, наш ювілей закінчився смачним обідом для всіх присутніх.

На сьогодні в Церкві є велика недільна школа, молодь, багато молодих сімей. Проводяться дитячі та підліткові табори, де молодому поколінню прививаються християнські цінності, щоб коли Христос прийде на землю вдруге Він знайшов у наших серцях  щиру євангельську віру!