З 15 по 18 січня 2020 року відбувся ретріт для керівників молоді Рівненської області. Цьогорічна зустріч мала назву “Молодому мені”. Гаслом зустрічі був текст Писання з Першого послання Iвана 2:14  “Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця. Я писав вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви.”

Перший день був присвячений темі “Бо міцні ви”. Програма поєднала в собі духовні та фізичні вправи. Адже брати на природі виконуючи різні силові вправи, мали також час для молитви. Це був особливий вечір, адже в наш час рідко зустрінеш християн, які більше години проводять в молитві.

Друга тема, яка була розкрита на семінарі це наступні слова із основного тексту 1-ше Iвана 2:14   “Слово Боже в вас пробуває”. Навчання для молодих братів проводив перший заступник обласного пресвітера Олександр Гаврилюк. Брат Олександр наголосив на важливості особистих стосунків з Богом в процесі духовного становлення. Також було розкрито практичні кроки щодо особистого вивчення та застосування Писання на практиці.

Продовжив тему обласний пресвітер Рівненської області Андрій Корнійчук. Він поділився власним досвідом молодіжного служіння. Також закликав до праці серед невіруючої молоді через особисте благовістя та служіння малих груп.  Брат Андрій також відкрив тему “лукавого перемогли ви”, в якій заохотив молодих братів протистояти спокусам та жити переможним життям.

Богдан Басараба