26 січня 2020 року в церкві с. Городище Рівненського району, відбулося святкове богослужіння з нагоди рукопокладення Гавлитюка Олександра, Залевського Володимира, Кравчука Івана, Декальчука Василя, Ярощука  Юрія на дияконське служіння.

Церква розпочала святкову подію зі спільного прославлення Господа у псалмах та молитві.

Першим з проповіддю до церкви звернувся Музичук Петро Васильович пастор церкви с. Великий Житин. Брат Петро Васильович на основі тексту 1 Тимофія 3:8 – 12 говорив про вимоги, котрі ставить Писання перед дияконами. Зокрема було наголошено, що служитель повинен коритися Божому Слову в наступних сферах життя:1) характер диякона2) сім’я диякона3) досвід служіння4) репутація дияконаТакож було наголошено, що диякон, як і інші члени церкви повинен служити для збудування тіла Христового.

Зі словами настанови для церкви звернувся пастор церкви с. Олександрія Василь Борисович Срібнюк. Брат Василь Борисович зазначив, що диякони мають не лише обов’язки, а й права на підтримку з боку всієї церкви. Прочитавши наступні тексти Євреям 13:17-18 та Коринтян 16:14-18 він виділив кілька практичних кроків для членів церкви:1) послух та покора служителям;2) молитовна підтримка служителів та їхніх сімей;3) все робити з любов’ю;4) шанувати служителів.

Настанови для дияконів давав у своїй проповіді пастор церкви с. Біла Криниця Чернишок Олександр Григорович. Він зауважив, щоб любити служіння, яке довірив Бог і тих кому служимо, ми повинні перш за все любити Бога. Також брат Олександр Григорович наголосив, що у братів дияконів повинна бути гармонійна співпраця з пастором церкви. Важливо також щоб атмосфера у сім’ї служителя викликала бажання людей прийти до церкви, пізнати Бога в якого вони вірують. Адже любити Бога це також означає любити людей!

Після настанов була звершена молитва благословення на служіння з рукопокладанням.