Сестри церков міста Рівне зібрались ввечері 9 березня 2020 року, щоб помолитись, прославити Господа, побути в духовному єднанні, почути істини живого Слова для душі і укріпитись у вірі.

Сестри комітету розкривали тему: «Живіть гідно покликання». Якщо ми зростаємо в пізнанні Того, Хто Кличе, ми зможемо жити гідно покликання. 

«Тому докладіть до цього всю пильність,«Тому докладіть до цього всю пильність,і покажіть у вашій вірі чесноту,а в чесноті пізнання,а в пізнанні стримання,а в стриманні терпеливість,а в терпеливості благочестя,а в благочесті братерство,а в братерстві любов.Бо коли це в вас є та примножується, то воно зробить вас нелінивими, ані безпліднимидля пізнання Господа нашого Ісуса Христа. А хто цього не має, той сліпий,короткозорий, він забув про очищення з своїх давніх гріхів. Тому, браття, тим більшедбайте чинити міцним своє покликання та вибрання, бо, роблячи так, виніколи не спіткнетесь. Бо щедро відкриється вам вхід до вічного Царства Господанашого й Спасителя Ісуса Христа. Тому то ніколи я не занедбую про це вам нагадувати,хоч ви й знаєте, і впевнені в теперішній правді.» (2 Петр.1:5-12)

Молились за керівників Всеукраїнського Союзу Церков та за їх сім'ї, за потреби церков, про жіноче служіння, за Україну.