4105555

«Жниво справді велике, та робітників мало…» Матвія 9:37

Особливе, святкове та радісне богослужіння відбулося у церкві «Гефсиманія» м. Здолбунів 10 квітня 2016 року. Багато гостей приєдналося розділити радість церкви -  рукопокладення на пасторське служіння Бричука Тараса Олексійовича.

Вступне слово сказав заступник голови ООЦ Ільюк Михайло Андрійович, який нагадав пастору та усім присутнім, що найстрашнішою рисою людини є байдужість, і якщо вона закрадається в серце, її потрібно перемагати Словом Божим.

Основну частину розпочав заступник голови ВСО ЄХБ Шемчишин Володимир Павлович із настанов служителю та його дружині. Він наголосив, що без любові не може бути пасторського служіння. Твердження: «Якщо не любиш, то пасти не будеш!» стало підсумком всього сказаного.

Слова вітання говорив також Яремчук Георгій Авдійович, пастор церкви с. Жобрин.

Далі відбулася молитва рукопокладення, в якій взяли участь Корнійчук Ілля Максимович (пастор церкви с. Колоденка), Ільюк М.А., Шемчишин В.П., Басараба В.З. (голова ООЦ ЄХБ). Після настанов та молитви всі бажаючі вітали пастора цінними подарунками і словами побажань.

Коротку завершальну проповідь проголосив Василь Захарович Басараба.

Усе служіння супроводжувалось співом хору церкви с. Колоденка. Завершилось святкове богослужіння спілкуванням за смачним обідом. 

Наталія Остапчук