IMG 3202

      8 листопада 2015 року церква ЄХБ смт.Квасилів відзначила 20-ти річчя створення церкви, 15-ти річчя зведення Дому молитви та дякувала Богу за врожай. Молитву подяки за хліб фізичний та духовний звершили пастор Квасилівської церкви Володимир Чекеренда  та заступник голови об’єднання ООЦ ЄХБ Рівненської області Григорій Бортманський. Аби згадати важливі церковні віхи, пастор помісної церкви Віталій Вербицький зачитав реферат, в якому йшлося про історію громади.

    З вітальним словом до церкви звернулися:

• пастор Колоденської церкви Ілля Корнійчук з побажанням, щоб жертва вдячності Богові була Йому угодна!

• пастор церкви с.М’ятин – Вітрук Федір, який наголосив, щоб церква трималася науки, яка побудована на жертві Ісуса Христа, щоб однодушно стояли за віру євангельську.

• Сергій Мороховський, пастор дочірньої церкви «Переображення» Здолбунів 2, згадував, що його особисте духовне народження також відбулося 20 років тому, і він вдячний Богу, що народився саме в цій церкві. Брат закликав мати правильне відношення до: Бога, один до одного та невіруючих людей! В підсумок вітання проповідник зазначив: «Церква – Наречена Ісуса Христа, повинна жити так, щоб Його серце раділо, а Ім’я прославлялося!»

• Юрій Супільняк пастор дочірньої церкви с.Глинськ. Підкреслив, що їхня церква (22 члени) приїхали в цей день у Квасилів як до батьків. В подарунок привезли спів та вірші.

• представники місцевої влади: Жильчук Микола Миколаєвич, Котовський Анатолій Анатолійович та голова селищної ради Горбатюк Степан Андрієвич, який подарував квіти з побажанням, щоб церква процвітала та сіяла добре насіння.

    Заключне вітальне слово говорив заступник голови ЄХБ Рівненської області – Григорій Бортманський, розпочавши з питання: «чому ми робимо те, що робимо? Чому 20 років тому хтось йшов в Квасилів, щоб ширилося Царство Боже? Апостол Павло у післанні до Коринтян показує 4 речі чому він це робив: «...мавши за милосердям Божим таке служіння...» (2 Кор. 4:1); «...мавши того ж духа віри...» (2 Кор. 4:13); «...відаючи страх Господній...»( 2 Кор. 5:11); «Бо Христова любов спонукує нас...» (2 Кор. 5:14)».

    Необійшлося і без подарунків – від імені Обласного об’єднання ЄХБ на згадку було вручено Симфонію з ключем до єврейських та грецьких слів.

Олена Чекеренда, член церкви «Відродження» м.Рівне