P6210210

21 червня 2015 року в церкві ЄХБ с. Новоставці, Гощанського району, на ранковому служінні були присутні багато гостей, зокрема голова ООЦ ЄХБ Василь Захарович Басараба, група братів і сестер з Першої Рівненської церкви і пастор Василь Митрофанович Новосад та Борис Казимирович Войцеховський. Особлива подія зібрала всіх – день рукопокладення брата Сергія Степановича Блищика на пасторське служіння.

На початку зібрання Борис Казимимрович зачитав текст із Євангелії, де йдеться про те, що ми, послідовники Христа, є світлом для світу і містом, що стоїть на горі (Матв. 5:14). Наш характер і вчинки бачать ті, хто нас оточує.

Василь Митрофанович дав настанови для братів і сестер місцевої церкви. Закликав молитися за пастора і його сім′ю, бути слухняними Богу, служити один одному і звіщати мешканцям села Благу звістку.  

Перед молитвою рукопокладення Василь Захарович звернувся до Сергія Степановича зі словами настанови і побажанням терпіння і мудрості. Зокрема він зачитав текст із першого послання до Тимофія, 4 розділ: «…будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!».

Далі всі щиро молились, просячи рясних Божих благословень. Потім звучали слова вітання і сердечних побажань і підтримки брату Сергію і його дружині Олені.

А завершилось служіння спілкуванням і смачним обідом.