001

Недільний день 22 травня 2011 року став особливим в житті брата і служителя Андрушенка Володимира Андрійовича тим, що цього дня його було рукоположено на пасторське служіння в церкві села Красносілля.

Багато гостей, друзів та членів місцевої церкви створили особливе відчуття братньої єдності у великій сім'ї Божій.

Урочисте зібрання розпочалось з проповіді брата Новосада Василя Митрофановича та вітальної пісні Першого хору нашої церкви. Після цього було слово до місцевої церкви, яке виголосив пастор нашої церкви та Голова обласного об'єднання церков ЄХБ Михайло Андрійович Ільюк. Брат Ільюк зачитав післання до Євреїв 13:17 "...Слухайтесь ваших наставників та коріться їм, вони бо пильнують душ ваших, як ті, хто має здати справу. Нехай вони роблять це з радістю, а не зідхаючи, бо це для вас не корисне. " Важливим моментом здорового життя церкви, згідно цього місця Писання є покора і послух членів церкви, а це в свою чергу дозволить пастору з радістю робити свою справу.

Михайло Андрійович запитав у членів церкви: "Ви хочете бачити свого пастора радісним чи сумним?" Церква в один голос відповіла: "Радісним!". "Тоді ви все знаєте про цю річ — робіть так." - закінчив настанову обласний пресвітер.

До слова настанови пастора був запрошений заступник Голови Всеукраїнського об'єднання ЄХБ Каспров Микола Євгенович. В своїй проповіді він наголосив на особливі аспекти служіння пастора, його характеристики згідно Божого Слова, та моменти в служінні на які потрібно звертати увагу.

Потім було звершено молитву з покладанням рук.

Брати пастора з сусідніх общин нашого об'єднання мали час для привітання і побажання Брату Володимиру. Серед них: Сульжук Андрій, Гаврилюк Микола Миколайович, Сойко Роман Петрович, Косинець Сергій Іванович, Яремчук Георгій Авдійович. Закінчив зібрання пастор церкви Відродження Нестерук Володимир Васильович.

Після закінчення зібрання усі запрошені були запрошені до святкового столу в садку, де й продовжували спілкування та співали євангельських пісень. Запам'ятались слова з відомої християнської пісні:

Місце є дороге, де бажав би бути ще,
Там з моїми братами в селі.
Де в неділю ходив,
Господеві я служив,
Там у Церкві з братами в селі.

Ми бажаємо нашому братові звершувати покладене служіння з особливою любов'ю та Божою мудрістю. А ми, як Церква Христова, будемо згадувати нашого брата в своїх молитвах.