image 0 02 05 a9a2084b04f42ec42860b6c91d5902d2ee1c9ed77172c54ef642f0025a596e9e V

29 квітня 2017 року у церкві «Відродження» відбулася конференція за участю пастора, капелана, доктора богослов’я та основоположника євангельської богословської освіти в незалежній Україні Сергія Вікторовича Саннікова.

На заході було понад 120 учасників, серед яких – пастори та відповідальні за науково-освітні відділи у регіональних командах з організації заходів  R500. Конференція розпочалася з натхненного виконання євангельської пісні «О, як блажен, щасливий я!», після якої один із заступників старшого пресвітера області, Володимир Доброчинський, звершив молитву.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся перший заступник старшого пресвітера області Микола Георгійович Чайка. Оскільки зустріч відбулася в рамках планових заходів R500, то досить актуально прозвучала сольна пісня «Реформація серця» у виконанні Наталі Осадчої.

Головний спікер конференції виступив із двома лекціями, які були присвячені історичним та богословським принципам Реформації.

У першій частині Сергій Санніков висвітлював історичні умови виникнення Реформації, одразу даючи відповіді на такі запитання: чи потрібна Реформація церкві, чи можна обійтися без Реформації, а також висвітлив історичні передумови виникнення Реформації в Європі. Спікер коротко зосередився на біографіях основних діячів Реформації – Мартіна Лютера, Ульриха Цвінглі та Жана Кальвіна. 

У другій частині автор звернув увагу на богословські аспекти богослов’я і їх вплив на сучасне християнство.

Запис конференції можна переглянути тут: