9 березня 2019 року на звітно-виборчій конференції старшим пресвітером церков ЄХБ в Рівненській області було обрано Андрія Корнійчука, пастора рівненської церкви «Благодать», заступниками старшого пресвітера – пастора рівненської церкви «Преображення» Олександра Гаврилюка і пастора Першої рівненської церкви Олександра Ярмушка.

Участь у конференції взяло 119 представників від 98 громад. Звертаючись до присутніх, Андрій Корнійчук висловив бачення своєї роботи в об’єднанні. Зокрема, свої зусилля він буде зосереджувати на трьох головних завданнях:

- Допомагати церкві, допомагаючи пастору.

- Сприяти розвитку молодих служителів, заохочувати молодь до пасторського служіння

- Поєднувати досвід і прагнення різних поколінь, використовувати потенціал старшого покоління. 

Для того, щоб ефективніше втілювати ці завдання, майбутній голова об’єднання запропонував незначні реорганізації. Зокрема, зменшити кількість заступників старшого пресвітера, натомість обрати вісім пасторів, які будуть безпосередньо працювати з церквами в регіонах. До числа таких служителів увійшли пастори: Василь Басараба (Острозький і Здолбунівський р-ни, м. Нетішин), Микола Чайка (Дубенський і Радивилівський р-ни), Михайло Ільюк (Гощанський і Корецький р-ни), Василь Срібнюк (Рівненський р-н), Ярослав Боровець (Березнівський, Костопільський та Рокитнівський р-ни), Петро Наумець (Сарненський, Володимирецький, Дубровицький і Зарічнянський р-ни, м. Вараш), Віталій Волошин (Млинівський і Демидівський р-ни), Володимир Гаврилюк (м. Рівне).

Нагадаємо, що впродовж п’яти років церквами ЄХБ Рівненської області опікувалися старший пресвітер Василь Басараба, перший заступник Микола Чайка і заступники Михайло Ільюк, Володимир Доброчинський та Григорій Бортманський. При об’єднанні діяло десять відділів, які забезпечували різносторонній розвиток громад: дитячого і підліткового служіння (Ольга Мирончук), молодіжний (Роман Курбацький), жіночий (Таїсія Воронюк), інформаційний (Людмила Шевчук, Олена Єгорова), музично-хоровий (Сергій Яблоцький), Рівненський регіональний біблійний коледж (Олег Нисинець), біблійний інститут (Юрій Давидюк, Світлана Бондарчук), організації нових церков (Олександр Устінов), благовістя (Олександр Гаврилюк, Богдан Басараба), сімейний (Павло Матвійчук).Конференція вирізнялася злагодженою роботою, обрання служителів відбувалося шляхом голосування, але фактично всі питання вирішувалися консенсусом, що свідчить про відповідальну і ретельну роботу номінаційної комісії і керівників об’єднання загалом, головною метою яких було передати служіння молодшим пасторам. Цю позитивну особливість відзначив і В’ячеслав Нестерук, у минулому старший пресвітер у Рівненській області, а нині – заступник старшого пресвітера в Київській області.

Голова Всеукраїнського Союзу церков ЄХБ Валерій Антонюк, що головував на звітно-виборчій конференції, у настанові новообраним керівникам наголосив на покликанні служителя, а особливо старшого пресвітера: носити тягарі не лише віруючих, а й пасторів, не шукати легких шляхів, не зупинятися перед перешкодами, надмірно не захоплюватися перемогами, розуміючи свою залежність від Бога, мати широке бачення церкви як Тіла Христового.