конференція молоді «Будуй!».  Кірм виступів головних спікерів, важливим моментом конференції стало те, що Роман Курбацький, пастор новоутвореної церкви «Дім Примирення», який 13 років здійснював служіння молодіжного керівника області передав відповідальність служіння - Тарасу Яремчуку, пастору церкви «Надія».

За останні п′ять років Молодіжним відділом було проведено 15 нічних молитв - понад 3750 молоді відвідали, 11 фестивалів - понад 4000 молодих людей, 16 регіональних конференцій - понад 4000, 5 тематичних конференцій - понад 1000 учасників, 4 обласних конгреси - 2000 учасників, 4 вечора хвали і поклоніння - 1300 учасників, 5 зимових виїздів з молодими братами - понад 600 учасників.   

В проповіді Андрій Корнійчук, голова ООЦ Рівненської області, пастор церкви "Благодать" м. Рівне, розкрив тему "Стосунки".

"Смерть і життя у владі язика" ✏️ Гріх порушив спілкування у двох вимірах: спілкування з Богом і спілкування з людиною. Порушена вісь координат.✏️Коли у людини проблеми у спілкуванні з Богом, то вона починає звинувачувати всіх ікожного, але не себе.✏️ Плоть хоче значимості і будує свій Вавилон. Видиме будівництво, яке зазнає крах.✏️ Дух хоче преображення і будує Храм Духа. Невидиме будівництво, яке стає видимим.✏️Бог дає силу тобі боротися з твоєю плоттю.✏️Стосунки любові в церкві підтримуються єдиним - ПРОЩЕННЯМ.  

Любомир Матвіїв, викладач в духовних семінаріях та університетах, екс-місіонер,  пастор церкви "Благодать" м. Київ - Любомир Матвіїв спілкувався з молоддю на тему "Гріх". (Івана 4:5-24)?️Поклонятися в дусі - поклонятися без маски.?️Можливо сьогодні люди не йдуть до церкви, не каяться, бо бачать штучність??️Він відмовляється говорити з тобою, коли ти в масці. Якщо тобі важко, ти можеш просити у Нього, тому що Він профі у зніманні масок.?️Ти можеш сьогодні зняти маску і почати писати нову історію! 

Андрій Савич, старший пастор церкви "Голгофа", м. Луцьк, розкрив тему "Служіння". Служити – це вмирати для себе.   ?Фундамент - спасенні, щоб служити.ЯК СЛУЖИТИ??Служи безстрашно. Безстрашна чи смілива людина це та, хто йде назустріч своїм страхам.?Єдина сила, яка більша за страх - любов.?Служи в святості. Не йди на компроміс з гріхом.?Служи в правді. Обман заважає служінню. Неправда, яка стримує шоб служити далі.?Перешкоди: страх, гріх, обман.?Те, чому ти поклоняєшся -  тому ти будеш служити. Собі, своїм інтересам/бажанням чи Богу??На що схоже ваше християнство? Чи не є воно просто вивіскою? Чи це реальність життя?

ще фото

і ще фото