001

Конференція для дитячих служителів Млинівського та Демидівського районів

 

30 березня 2013 року в смт Млинів було проведено конференцію для дитячих служителів Млинівського та Демидівського районів. Близько 30 братів і сестер, які працюють в недільних школах і  клубах «Майбутнє України», з’їхалися в цей день для того, аби більше дізнатися про те, яким повинен бути вчитель та як робити уроки цікавими.

Розпочалася зустріч з біблійної години, яку провів керівник відділу дитячого служіння Рівненської області Олександр Ярмушко. Він зосередив увагу присутніх на тому, як важливо нам, сучасним християнам, не спізнюватися бачити і чинити Господню волю, щодня  помічаючи у своєму житті Божу славу. Господь бачить кожне серце, перед Ним ми відкриті й свого часу без будь-якого лицемірства дамо Йому звіт про наше служіння. Тому завжди, звершуючи Його працю, ми повинні пильнувати за своїм серцем.

Продовжуючи тему слідування за Господом, Тетяна Пузиченко наголосила у своїй лекції на тому, що вчитель недільної школи найперше повинен бути залежним від Бога, адже лише тоді наша праця буде плідна, недаремна й ефективна, лише тоді вона змінюватиме дитячі серця. Сестра Тетяна, читаючи лекцію про особистість вчителя, закцентувала увагу на тому, що кожен лідер, який працює з дітьми, повинен бачити проблеми й потреби своїх вихованців, враховувати їхні вікові та індивідуальні особливості. Адже саме так, живучи на землі, робив Ісус Христос, Котрий є найкращим взірцем Вчителя: Він бачив потреби людей, відповідав на них і в усьому турбувався, показуючи тим самим Свою  велику любов.

Ольга Мирончук, ведучи мову про методику викладання в недільній школі, детально охарактеризувала кожен етап підготовки, проведення та оцінки уроків. Вона ділилася власним досвідом, демонструвала цікаві наочності, що для кожного вчителя є корисним та необхідним. Крім того, усі присутні мали нагоду уявити себе дітьми, а також практично побачити реалізацію почутих методичних порад, адже для них було проведено відкритий біблійний урок про зцілення прокаженого.

Кожен, хто завітав на конференцію, мав нагоду почерпнути нові ідеї для служіння, нагадати основи християнської педагогіки, а також отримати підбадьорення й заохочення до посвяченої праці з дітьми.