003

16 травня у приміщенні будинку молитви ц. Відродження відбулася конференція по наставництву під гаслом "Служитель виховує служителя". Зустріч розпочав обласний пресвітер Рівненської області Василь Захарович Басараба, нагадавши про важливість християнського покликання та відповідальність яка лежить на кожному, хто йде за Христом. Далі зі словами заохочення продовжувати на землі справу Ісуса Христа, закликав до молитви про Божу дію під час конференції.

Після молитви зі вступною лекцією до присутніх звернувся директор Біблійного інституту Юрій Давидюк. Він спростував три хибних уявлення про появу служителів у церквах, а саме:

  1. Якщо дати лише хороші знання (Христос даючи учням знання – обов'язково давав практичні завдання)
  2. Служителі з'являються самі (Ісус мав групу людей, яку виховував три роки)
  3. Відсутність думки про передачу служіння (кожен служитель повинен виховати собі заміну і в потрібний час передати справу учневі)

У кінці лекції Юрій процитував текст із Писання 2Тим.2:2 "А що чув ти від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, що будуть спроможні й інших навчити."

По закінченню лекції розпочалася основна частина конференції, яку проводив пастор церкви "Благодать" Любомир Турчак. Його метою було навчити:

  1. 1)       Бути зразком у житті та служінні, щоб у молодих християн виникало бажання мати такого наставника.
  2. 2)       Як робити перші кроки у наставництві. Зокрема Любомир Іванович наголосив, що на початковому етапі для учня необхідно привити основні духовні звички (щоденне читання Слова та спілкування з Богом через молитву, а також звичка свідкувати про Христа). На початковій стадії наставництва вчитель повинен поставити наступні вимоги до учня: ріст, відкритість, постійність, послух. Наставник повинен бачити рівень учня та розуміти, що саме необхідно для подальшого духовного зростання.

На завершення зустрічі усі присутні отримали домашнє завдання:

  • Мати особистого наставника;
  • Знайти собі учня і розпочати з ним зустрічі.

Наступна конференція під гаслом "СЛУЖИТЕЛЬ ВИХОВУЄ СЛУЖИТЕЛЯ" відбуватиметься 12 березня 2016 року. Ключові теми, які будуть підніматися це:

  • Помноження служителів
  • Підготовка заміни в служінні.