22 грудня 2012 р. відбулась третя сімейна конференція,яка принесла ще більше благословень ніж дві попередніх. Конференцію відвідали найбільша кількість учасників. Цього разу вони представляли 20 церков. А самим приємним було те, що вони захотіли ще зустрічатися. Отож, дата наступної  зустрічі - 23 березня 2013 року.
Конференція розпочалася зі вступного Слова, Обласного пресвітера Рівненської області Басараби Василя Захаровича. Прекрасний текст: 2 Тим. 1:3-8, з якого було сказано дві надихаючих думки для присутніх. Павло молився за Тимофія день і ніч і ми так само маємо молитися за свої сім'ї і сім'ї наших церков. Віра наша буде передаватися і чим більшою ми її збудуємо, тим більшою вона буде передана наступним поколінням.

Друга частина конференції мала тему:  “Кризове консультування подружніх пар”.

Спочатку ми говорили про три принципи, дотримуючись яких, шлюбні пари консультувати не доведеться:

  1. НАйважливіша людина на світі — це шлюбна половина (не діти, батьки, пастор і т.д.)
  2. Свої потреби необхідно задовольняти в Господі, а не в шлюбній половині
  3. Не шукати в сім'ї гірших за себе (крайніх), а також відноситись з повагою

Пізніше було викладено п'ять етапів консультування шлюбів, в яких є проблеми з дуже багатьма відповідями на запитання, які задавали учасники конференції:

  1. Усвідомлення проблеми
  2. Визнання свого вкладу в проблему кожного члена
  3. Кроки для вирішення проблеми
  4. Кредит довіри один одному
  5. Сфери де найчастіше виникають проблеми

Після обіду була третя заключна частина. Закінчили проходити прекрасний шлюбний курс: “Подружнє життя”. Ми оглядово пройшли 5 останніх уроків. Багато нового було для тих, хто вчився. Було задано дуже багато запитань. Дехто вже розпочав групи, цей матеріал був великим поштовхом.

 

НАСТУПНА ЗУСТРІЧ ВІДБУДЕТЬСЯ 23 БЕРЕЗНЯ 2013 р

І МИ З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО НА ЩЕ БІЛЬШУ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ В ЦІЙ ПРАЦІ.

Тема конференції: “Виховання дітей”