foto

24 листопада відбулася друга сімейна конференція Рівненської області. Цього разу були присутні представники з 16 церков.

Конференція розпочалася зі вступного Слова, яке було побудоване на тексті з книги Буття 18 і 19 розділ. Головна думка проповіді: “Як впливає на духовну єдність прийом небесних посланців”. Авраам побіг зустрічати їх, а Лот тільки встав. Вся сім'я Авраама взяла участь в прийомі гостей і прийом був щедрий. Лот приймав гостей сам прісними калачами. І ще багато було цікавих і корисних думок щодо зустрічі небесних гостей. А як ви зустрічаєте небесних гостей?

1+1 більше 2

“Двоє разом трудяться для Господа більше ніж вони трудилися кожен зокрема”

 

З цих слів розпочалася друга частина конференції. Знову було нагадано, яка ціль сімейного служіння. А тема даної конференції: “Заохочення шлюбних половин до служіння в церкві”.

Спочатку ми говорили наскільки важливо проводити “Шлюбні вечори”. Їхня ціль показати необхідність набувати знання про подоужнє життя, щоб покращувати відносини у шлюбі. Багатим досвідом ділився Андрій Романюк — це дуже сильно об'єднує шлюбних партнерів і шлюби в церкві. Люди можуть ділитися своїми переживаннями, черпати важливу інформацію для себе і побути вдвох без діток в романтичній обстановці.

Далі ми говорили про шлюбні дводобові виїзди. Це прекрасний час удвох. Ми говорили, що їх можна проводити на рівні районних церков. Запросити лектора, прослухати актуальні змістовні лекції і мати незабутній час удвох. Адже багато пар, після одруження, так і не змогли ніде побувати вдвох.

Сімейні табори — це те чим люди зацікавились найбільше. Головним доповідачем був Павло Матвійчук. Вони запланували вже свій 5-тий сімейний табір. Він розказав все необхідне про табір: починаючи з того де взяти людей, до того як їх забезпечити всім необхідним і зробити це цікаво.

Ми також багато говорили про навчання сімейних пар в церквах. Як організувати групи навчання і які матеріали використовувати. Мали дискусію і огляд багатьох матеріалів.

Після обіду була третя заключна частина. Пари розпочали проходити прекрасний курс: “Подружнє життя”. Ми оглядово пройшли 6 уроків. Багато нового було для тих, хто вчився. Цей курс буде пройдено  протягом трьох конференцій і ці пари зможуть його викладати в своїх церквах.

 

НАСТУПНА ЗУСТРІЧ ВІДБУДЕТЬСЯ 22 ГРУДНЯ 2012 р. І МИ З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО І ЗАПРОШУЄМО ЩЕ БІЛЬШЕ УЧАСНИКІВ, ЯКІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ЦИМ СЛУЖІННЯМ.