001

В суботу 21 квітня 2012 року відбулась позачергова звітно-виборна конференція. З’їхалися більше 175 пасторів та дияконів з 82 церков області. Від Всеукраїнського Союзу Об’єднань приїхали: голова Союзу Нестерук В’ячеслав Васильович та заступник Каспров Микола Євгенович. На початку конференції Микола Євгенович зачитав Слово Боже із Євангелії від Луки 5:8-10 про велике завдання покладене на послідовників Ісуса Христа – іти і «ловити» людей для Царства Божого, проповідувати їм Вістку спасіння. 

Потім вислухали звіт Ільюка Михайла Андрійовича про служіння Обласного Об’єднання за 2010-2011 рр. Він змушений залишити посаду голови ООЦ в зв’язку з погіршенням здоров’я. Станом на 1 січня 2012 року в області нараховується 110 церков, 16 місіонерських груп, 7536 членів церков. За два роки було охрещено 632 людини. Звершують служіння 114 пасторів, 85 – рукопокладені; 211 дияконів, з яких ще 98 не рукопокладені.

Після цього кожен керівник відділу коротко звітував про служіння свого відділу: про виконану працю та плани на майбутнє, щиро дякував пресвітерам за плідну співпрацю і пропонував посильну допомогу від відділу для покращення служіння в помісних церквах. В Обласному об’єднанні звершує працю вісім відділів.

Голова номінаційної комісії Корнійчук Ілля Максимович доповів про запропоновані кандидатури: Басараба Василь Захарович та Нестерук Володимир Васильович. Володимир Васильович зняв свою кандидатуру, а також залишив служіння першого заступника, щоб продовжувати ефективно служити в церкві «Відродження». Після короткого обговорення, відкритим голосуванням переважною більшістю голосів на посаду голови ООЦ було обрано Басарабу Василя Захаровича. Він несе служіння пресвітера в церкві с. Городище (Рівненського району). З 2010 року Василь Захарович був заступником голови ООЦ, а з 1996 року членом обласної пресвітерської ради. Має п’ятеро дітей, троє з них прийняли святе по вірі хрещення, всією сім’єю служать Господу.

Потім брати звершили молитву благословення над братом Василем Захаровичем.

Разом з щирими вітаннями звучали слова побажння мудрості від Духа Святого, сил фізичних і духовних, та успіхів в цьому нелегкому і відповідальному служінні.