foto1Табірний сезон 2010 відкрито весняним навчальним семінаром для дитячих служителів, який відбувся цьогоріч 30 квітня, 1,2 травня в с. Олександрія Рівненського району на базі «Берізка», організатором якого став відділ дитячого служіння при Рівненському ООЦ ЄХБ.
  Понад 400 людей з’їхалися не лишень з Рівненської області, а й з багатьох міст та сіл України з метою – спільно поклонитися Богові та покращити свій духовний і професійний рівень.
  На семінарі була представлена нова табірна програма «Перейти кордони?», а це книга 10 біблійних уроків для наставника в таборі і книга для координатора.
  Усі присутні мали змогу прослухати ряд проповідей та лекцій за участю:
Надії Купрійонок (м.Київ) «Що ти бачиш?», Світлани Задоян (м. Вінниця) «Чому ми робимо те, що робимо, або як наше дитинство впливає на усе наступне життя» та «Хто ти за покликанням?», Романа Курбацького «Важливо тільки сьогодні», Андрія Романюка, Олександра Ярмушка «Ти стоїш в проломі за Україну» та Павла Матвійчука «Важливість підготовки учнів». А також були проведені навчання на курсах: «Наставники-початківці» - викладач Павло Матвійчук, «Координатори» - викладачі Тетяна Пузиченко та Олена Медведєва, «Спорт» - викладачі Микола Адамюк, Віктор Грицюта та представники місії «Обітниця миру», «Музика» - викладач Марина Нестерук, «Рукоділля» - викладачі Алла Невірковець та Сніжана Дужук, «Театральне служіння в таборі» - викладач Володимир Кісарець, «Директори» - Роман Курбацький, «Наочність у біблійній проповіді» - Олександр Максимов та Олександр Ярмушко. 
  2 травня пасторами області на спільному ранковому зібранні було звершене Причастя Господнє.
Спасибі Тобі, Господи, за щедроти Твої небесні!

«Блаженний народ, Бог якого – Господь!» Псалом 33:12.