24 квітня 2010 року відбулась звітно-виборна конференція, на якій були присутні 30 диригентів області. Сергій Яблоцький, який очолював відділ з 2007 року звітував про служіння. Зокрема йшлося про таке: для покращення загального співу в церквах було випущено два компакт диски із записами пісень із збірника Євангельські пісні, у 2007 р. від Рівненської області для участі у фестивалі «Надія» був підготовлений об’єднаний хор з 400 чол., для участі у євангелізаційному вечорі у Міському парку культури ім. Т. Г. Шевченка за участю Джорджа Давидюка було підготовлено хор з 250 чол., для євангелізаційного зібрання у кінопалаці «Україна» за участю Віктора Гамма було підготовлено хор із 180 чол., активну участь приймав відділ в організації і проведенні обласного свята жнив «Прийди подякувати Богу», що відбувся у 2008 році на стадіоні «Авангард» м. Рівне (об’єднаний хор 150 чол.), приймали участь в євангелізаційному вечорі за участю Ніка Вуджисіка на стадіоні Мототрек, керівник відділу відвідав 77 церков (деякі відвідав неодноразово), і з гуртом «Відродження» відвідав 36 церков області і у восьми церквах співали на хрещеннях, проводились конференції для регентів у 2008 та 2009 рр., Свята християнської пісні були проведені у м. Березно, смт. Млинів, м. Здолбунів, м. Острог, с. Малево та в смт. Мирогоща, неодноразово відвідували виправні заклади у м. Дубно, с. Городок та с. Городище. Проведено три Пасхальні та чотири Різдвяні служіння за участю об’єднаного чоловічого хору (45 чол.). За все, що відбулось, слава тільки Богові!

Відтепер відділ очолюватиме Меленчук Андрій (церква «Відродження» м. Рівне), його заступниками призначено братів Михальчука Миколу (м. Здолбунів) та Бричука Віктора (с. Колоденка). А також було сформовано обласну раду відділу, до складу якої увійшли: Яблоцький Сергій, Бурмака Наталія, Нисинець Ірина, Бражник Ольга (Перша церква м. Рівне), Дуніна Валентина (с. Колоденка), Ковальчук Андрій, Дідух Давид (м. Костопіль), Матвійчук Марія (с. Малево), Олинець Віктор (с. Пісників), Лісовська Галина (м. Березне), Сташук Ірина, Антонюк Людмила (смт. Млинів), Голубович Ігор (м. Радивилів), Фальчук Алла (с. Ставки), Єремейчук Микола (с. Борове), Пукас Олександр (м. Острог), Шатецький Віктор (церква «Воскресіння» м. Рівне).

Брати і сестри визначились із основними видами музичного служіння і призначили відповідальних:

  1. Хорове служіння – Михальчук Микола;
  2. Дитяче музично-хорове служіння – Бурмака Наталія;
  3. Симфонічні та інструментальні ансамблі – Бражник Ольга;
  4. Духові оркестри – Дідух Давид;
  5. Вокальні гурти та вокально-інструментальні ансамблі – Шатецький Віктор.
Бажаємо всім натхнення в праці, мудрості від Бога, щоб покращувалось і музичне і хорове служіння в кожній церкві області.