C192832

19 грудня 2015 року відбулась обласна щорічна конференція, на яку приїхали близько 215 братів (пасторів, дияконів, керівників молоді) із 80 церков області. Надзвичайно актуальна тема «Благовістя для чоловіків» викликала таку велику зацікавленість і це добре, оскільки в церквах нашого братства 70-80% членів церков – це сестри.

Головним лектором був запрошений брат Авраам Байбл, який протягом шести годин ділився з братами досвідом і практикою, принципами благовістя взагалі, і для чоловіків, зокрема. Адже якщо ми хочемо змінити результат, який маємо, потрібно почати робити те, чого до цього не робили. Авраам розповідав приклади, методи ведення малих груп для чоловіків, як знайти того чоловіка, з яким треба поділитись Євангелієм, так званого «чоловіка миру». В яких стосунках з Богом маємо бути, щоб чути голос Духа Святого. Яке місце в житті і скільки часу потрібно приділяти особистому вивченню і дослідженню Слова Божого. Бо це має бути не просто читання, обов’язково має бути відгук, тобто прийняття рішення щось робити для Бога, щоб виконати Його волю в житті.

Друга частина запланована на 18 лютого 2016 року, але братам було вказану на певну умову, за якої вони можуть відвідати цю зустріч, – потрібно виконати практичне завдання – молитись, і знайти «чоловіка миру», інакше все, що було почуте залишиться просто теорією.

Час летить надзвичайно швидко, найбільшу цінність мають людські душі, і тому головним пріоритетом кожного християнина має бути поглиблення особистих стосунків з Богом і приведення інших, зокрема чоловіків,  до Бога.